Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Zar 11h nije kasno? Prošli put nas je uhvatio mrak...

 

Glas, ako idete ti i drugar, mogli bismo da od Bojčinske vozimo do kuće, ima oko 40 km...

Pa kraca je ruta a i ne svracamo na buvljak sada ... Ali ako cete vi da se vracate bajsem , onda ajde u 10 ... valjda stignem
Link to comment

Ne znam, kolika je tura, bez vraćanja kući? 50km? Ako odemo do BG-a kolima, ne mogu da se vratim kući bajkom, a tako sam planirao... Na tih 50 još po 35+35 nisam siguran...

Link to comment

Može voz do NBG, pa vozimo do Bojčinske, pa nazad biciklom do kuće (to je otprilike 15km do voza + oko 3 km do polazne tačke + 25km do Bojčinske + 40km do kuće)

Edited by Velocipede
Link to comment

manje od 6 km je od lifta na Brankovom mostu do keja u Omladinskih brigada, a mozes i do Ade pa camcem do istog mesta, verovatno je nesto krace. od Omladinskih brigada do tramvajske okretnice ima malo jace od 2km.

 

Gde nam je pocetna tacka? Blok 70 na nasipu kod Omladinskih Brigada ili Blok 45 na nasipu kod tramvajske okretnice? Ili negde izmedju tipa kod Gusara ili Teatra na Savi?

Link to comment

Ma tamo gde prestaje "civilizovani" deo. Kod one sljunkare, sta li je. Tj malo pre toga, na nekoj klupici. Dakle, kod trajvana™

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Dok se Glas skonta... :)

 

Dolazim BGvozom do stanice Novi Beograd.  Da idem Jurija Gagarina do Delta City-ja, pa u Dr Agostina Neta do keja?  Ili ima neko bolje rešenje? 

A ta okretnica je kraj Dr Ivana Ribara?

Link to comment

To je to, Velo. Nema velike filozofije. Sidjes, odes do JGa i potom se popnes na nasip kod Oml. Brigada.

 

Okupljanje ovde...

 

 

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

uploadfromtaptalk1413663547536.png

Link to comment

manje od 6 km je od lifta na Brankovom mostu do keja u Omladinskih brigada, a mozes i do Ade pa camcem do istog mesta, verovatno je nesto krace. od Omladinskih brigada do tramvajske okretnice ima malo jace od 2km.

 

Gde nam je pocetna tacka? Blok 70 na nasipu kod Omladinskih Brigada ili Blok 45 na nasipu kod tramvajske okretnice? Ili negde izmedju tipa kod Gusara ili Teatra na Savi?

Ma ja idem do Jugoslavije po gumu , pa odatle tek u blokove ... preko 10 je sigurno ! Ajd okacite mapu sa obelezenim parcetom betona gde da se tacno nadjemo ,kad vec nemate crkve i druge istorijske znamenitosti ...  :P

 

p.s. Sale Velo za koga ti navijas u sportu ?

 

 

edit: Tu je mapa ...

Edited by Geo
Link to comment

Bolje je da se popnes na kej iz Omladinskih brigada jer je odatle asfaltiran, mada nije strasno ni ono parce po zemlji kroz Blok 70A. Na kraju Agostina Neta ima dosta kerova, ali su uglavnom mirni i ne napadaju bicikliste.

Link to comment

OK!  Trebalo bi da budem na polaznoj tački u 10:30 (možda kasnim par minuta).

 

Možda se ja neću vraćati s vama ka BG, već ću gore, iz svinjskog ka vinskom Sremu :) 

Edited by Velocipede
Link to comment

 Cekamo Saleta i Glasa Razumnog da se oglase

Sale je odsutan do daljnjeg (tj., nadam se, do marta).

A Glas... o njemu sam sve rekao prošlog puta  :lolol:

 

Uživajte sutra dok meni raste stomak od ostajanja kod kuće.

Link to comment

OK!  Trebalo bi da budem na polaznoj tački u 10:30 (možda kasnim par minuta).

 

Možda se ja neću vraćati s vama ka BG, već ću gore, iz svinjskog ka vinskom Sremu :)

Cekaj sad , kada se tacno krece i ko je vodja puta ? Koja nam je ruta ? I Kakve su sada ovo fore sa odvajanjem na drugu stranu na pola puta ...  :mad:

 

@Sale

Ti ne vozis po jeseni i zimi ? Ili je ban na 6 meseci  :unsure:  

Edited by Geo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...