Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Koliko u Beogradu vole da voze bez ruku i u kontra smeru iskreno me cudi sto ih ne vidjam prilicno cesto. Cini mi se da je nenormalno porastao broj muflona koji voze sa prekrstenim rukama. Kad vozi tako sam za sebe zabole me ali kad mi se tako mimoilazi  :ph34r:

Edited by katamaran
Link to comment

Jel ima raspolozenih za neku voznju nedelju? Trebalo bi da bude lepo vreme.

Nema sanse ovaj vikend da imam ceo dan na raspolaganju ... ako ugrabim za koji krug oko Ade bice super ...

Link to comment

Čime da skinem rđu sa volana bajsa, a da ne skinem farbu? Krenuo sam da skidam sa cifom, pa sam usro, počela i farba da se skida!

alu foliju pokvasiš i trljaš, al mora baš dugo, budi strpljiv

Link to comment

Jel ima raspolozenih za neku voznju nedelju? Trebalo bi da bude lepo vreme.

 

Ima li zainteresovanih za neku turu?

Biće lepo vreme, vetar slabiji nego danas. Možda i poslednji lep dan u godini. Ja ću svakako da vozim sutra...

Link to comment

Cini mi se da je nenormalno porastao broj muflona koji voze sa prekrstenim rukama.

eh i ja to mrzim, a viđam zdravo često (a i ne kontam poentu, kažu ljudi "super je to da se pošten čovek malo odmori")

Link to comment

nbg je predlozio da idemo do Bojcinske sume. Meni odgovara predlog. Cekamo Saleta i Glasa Razumnog da se oglase, pa da pravimo satnicu dogadjaja. Dajte i neki predlog za kafanu sa cevapima vecim od 2cm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...