Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Pre neka tri sata po sred biciklisticke staze na Uscu(nekih 10m od restorana Usce) , ja bih rekao da je sarka ( izrazito trouglasta glava ),neka vodena nije 100% posto sam se istih nagledao na stotine...

Zato , pazite gde vozite po ovim toplim jesenjim danima ;)

uploadfromtaptalk1413220164983.jpg

Link to comment

Pesak je problem samo ako si djembeo kao neki. Mi, slim fit vozaci, nemamo preterane probleme

 

 

nemam pojma, ja nisam debela ali jednom smo se vozili u Holandiji i nekako, neplanirano, misteriozim putevima, završili vozeći na plaži

i bilo je sranje

kolosalno

Link to comment

sutra, koga zanima

 

 

 

Grupa beogradskih biciklista entuzijasta (UG Ulice za bicikliste, Internet portal Bajsologija, Novinska agencija Beta, inicijativa Beociklizacija, IBikeBelgrade, Ministarstvo Prostora) je uz pomoć Hanjnrih Bel fondacije realizovala biciklistički priručnik za početnike pod nazivom "Beograd na Pedale" U priručniku se mogu naći saveti tipa: kako odabrati bicikl, kako ga održavati, kuda  ga voziti, zašto ga voziti, na šta obratiti pažnju i kako se obući.
 
 
Priručnik je napisan u neformalnom tonu i ponegde se daju saveti koji nisu stoprocentno u skadu sa Zakonom o bezbednosti saobraćaja, ali su svakako vrlo praktični. Digitalnu verziju priručnika možete pronaći na ovom linku:

https://www.dropbox.com/s/b8v9cqy43x1yeb7/Beograd%20na%20pedale%20-%20press.pdf?dl=0

Konferencija za novinare će biti organizovana u saradnji sa EU Info centrom u Tribinskoj sali Doma Omladine u sredu 15.10.2014. godine u 17h, a trajaće do 18h.

Ovom prilikom će od 16:15h biti organizovana i kratka biciklistička vožnja za novinare koji će u realnim uslovima imati priliku i da preporuke iz priručnika primene, a organizatori će skrenuti pažnju na nedostatak biciklističke infrastrukture u centru Beograda, kao i na mogućnosti da se ona napravi. Ruta će ići kroz ulice Braće Jugovića, Francusku, preko Trga Republike, Obilićevog venca, Topličinog venca, Maršala Birjuzova, Knez Mihajlove, Trga Republike i Makedonske. Početna i krajnja tačka je Dom Omladine. Za detalje i rezervaciju bicikla kontaktirajte nas na ulicezabicikliste@uzb.rs
Link to comment

Pre neka tri sata po sred biciklisticke staze na Uscu(nekih 10m od restorana Usce) , ja bih rekao da je sarka ( izrazito trouglasta glava ),neka vodena nije 100% posto sam se istih nagledao na stotine...

Zato , pazite gde vozite po ovim toplim jesenjim danima ;)

Nikad nisam naleteo na zmiju na biciklistickoj. Do danas :)

 

zmijce.jpgPrvo mi je malo falilo da je zgazim ali sam joj posle cuvao strazu da je neko ne zgazi dok ne predje put :) Na kraju sam jedva stigao da je slikam pre nego sto se zavukla u neki panj. Nije prestajala da palaca jezikom.

 

I jedna i druga bas lice na sarke al je moja veca. Zmijometrija :)

Edited by katamaran
Link to comment

I tvoja sa Usca ? Cenim da su ih iz jazbina isterali tenkovi i ostala oklopna vozila sto brundaju po ceo dan ... U svakom slucaju , treba dobro otvoriti oci dok ne prodje ovo vojno sranje , posebno ko izvede i decu ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...