Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

kako mislis da te bilo ko normalan prati?

Velo je prava drugarcina , rutu i tempo smo vise birali i diktirali Nbgd i ja , a on se kao iskusni bajker dugoprugas maksimalno trudio da nam ugodi... Sve u svemu odlicna voznja po prelepom vremenu u super drustvu... Izvestaj sa slikama za koji dan kada osposobim net u stanu...
Link to comment

Jebeš izveštaj pričajte kakav je bio šoping na buvljaku? :)

Ma samo prosli nekoliko puta kroz guzvu, prekasno je bilo za neku ozbiljniju kupovinu a i nije bio momenat da se tu nesto puno njuska... Sve u svemu ima svasta i ogromno je ... pravi vljakbu B)

 

Edit: Cevapi bili min 7cm ... da sam gospodin covek sigurno bih ostavio barem 3-4 i najeo bih se taman ...

Edited by Geo
Link to comment

Po meni nije bitna toliko kilometraza ,koliko sam teren , ritam voznje i odmor(sto dosta zavisi od kolicine vremena na raspolaganju)... Naprimer ,ova tura je bila skoro tri puta duza od one u Vincu ali je bila isto toliko puta laksa meni , jer se islo po ravnom i sto je najvaznije nije bilo trkanja vec se vodilo racuna koliki je svima objektivni maksimum u tom trenutku... jer je krajnji cilj da se prevashodno uziva u voznji ...

Edited by Geo
Link to comment

Pa ako ti drugi saputnici poprilicno zaostanu a ti nastavljas u nekom svom ritmom koji ti odgovara , onda se to moze zargonski nazvati "trkanje"...

p.s. Znam da ste mogli jos brze ako je to poenta pitanja...

Edited by Geo
Link to comment

hm, ne znam dal bi to nazvala trkanjem, ja uvek kad bih isla u grupi svako vozi svojim tempom pa se onda čekamo na nekom dogovorenom mestu, bez pritiska da neko sad vozi sporije ili pak da juri nekoga..

Link to comment

Pa ako ti drugi saputnici poprilicno zaostanu a ti nastavljas u nekom svom ritmom koji ti odgovara , onda se to moze zargonski nazvati "trkanje"...

p.s. Znam da ste mogli jos brze ako je to poenta pitanja...

Ma ne mislim da smo mogli brže, veruj mi da ja nisam neki ludak za brzom vožnjom, možda više mrzim kada se vucaramo nego što volim da jurim, ali stvarno, sve preko 20km/h mi je ok. A sve i da jesam lud za brzom vožnjom, ako sam otišao da vozim sa 5, 6 ljudi naravno da ću se lako adaptirati, da mi se trka, išao bih sam :)

 

A do Vinče je bila maaaalo veća grupa, nisam imao utisak da smo se nešto puno razdvajali, rekao bih u nekim granicama normale za toliki broj ljudi...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Dobro , onda ja to tvoje zargonski nazivam trkanje ...

 

jes, samo što sam ja ona koja kaska uglavnom :D

al ono, po meni je bicikliranje solo sport, druženje je u pauzama :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...