Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Nažalost da, pošto radim od 10 ujutru do 01 posle ponoći što se otegne do 02, 03 u proseku. I danas tako, i sutra :(

 

Jbg, jasno je gde bih pre bio. Probao sam sa dvojicom povremenih zamenika, mrka kapa...

Link to comment

 

 

Ne znam gde da nađem gulaš (u Skorenovcu samo u subotu), ali preporučili su mi jedan restoran u blizini Pančeva, kažu da ima dobar nedeljni banatski ručak.

 

 

Sekin salas, starim putem ka Zrenjaninu. A bog vetra ce ti trebati - ako radi skrobara i duva ka vama, podavicete se od smrada!

 

www.sekinsalas.com

Link to comment

Nažalost da, pošto radim od 10 ujutru do 01 posle ponoći što se otegne do 02, 03 u proseku. I danas tako, i sutra :(

 

Jbg, jasno je gde bih pre bio. Probao sam sa dvojicom povremenih zamenika, mrka kapa...

E do q... , vreme je za novu radnicku revoluciju ...

@gazzo

Ajd ti sa nama , taman poznajes kontaminirane delove u tom kraju kao i buljak ...

Link to comment

Danas po stoti put imao problem sta cu sa biciklom i konacno mi se smucilo pa sam otisao i uzeo ovo

 

lanac.jpg

 

Nije to neki kvalitet da ga ostavis satima ali definitivno nije nesto sto se lako sece. Smor je sto je ogroman. Ako ga obmotam pozadi udara mi o butine. Oko volana ispod korpe lepo stane al grozno izgleda. Kad vec nosim stalno tu korpu verovatno ce u neku kesu pa unutra. A jos verovatnije da cu ga nositi samo po potrebi.

Link to comment

ne mogu, idem na neku jebenu slavu sutra, mada razmisljam da ubacim bajk u auto i odem ranije da se izvozam pre nego sto sednem za sofru

Ovo "mada" se odnosi na nasu voznju ili ces nesto solo na brzinu da smislis?

@katamaran

Pa kad vukljas tu korpu onda u nju ako ne , onda u ranac ... nema druge...

Link to comment

Gde i kada?

 

Mozda to vama izgleda jednostavno, ali verujte mi nije tako. Ne vole Nemci te igre ispod zita.

Nbgd hoce kod neke crkve da se nadjemo(valja se)... Najzgodnija je onda Aleksandar Nevski(ugao Francuske i Cara dusana... Prosli pored nje u sredu dok smo vozili) u 9h recimo

Edit: Vas dvojica mozete da se nadjete negde na Nbgd-u prvo

Edited by Geo
Link to comment

Zajebavam se bre za crkvu. Tj ne zajebavam se, nego mislim na onaj patkic od proslog puta. Pominjala se i neka crkva u blizini. Nego, jel najpametnije da do tamo idem rutom Brankov most - Knez - Trg - Francuska - pa desno?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

To ti je najbrze i najkrace a najlakse biciklistickom stazom od Brankovog mosta do kraja keja ,pa niz podvoznjak u Dubrovackoj i Cara Dusana do crkve gde vas cekam...

P.s. i Francuskom udaras u tu crkvu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...