Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

dok vi klopate po vojvodini ja se po adi druzim sa uvoznim zeMskinjama. Juce amerikanke a danas dve slatke francuskinje. Umalo da bude oprosti mi Katrin al ne znaju engleski a ja zaboravio francuski :( pantomima komplikuje stvari :)

Link to comment

kasnis :) Samo sto sam ovo postovao tamo kod pirane razmisljam koja je verovatnoca da dvadana nalecem na strendzerke kad pored mene prodje petoclana francuska porodica :) 

 

umalo da se skrljam na terazijama zbog neke pijane budale posle. Lik dosao do sredine i onako pijan nije uspeo da se popne nego se odbio nazad na ulicu tacno meni pred biciklu. Stanem posle na semafor i pogledam pozadi da se nije skrljao a car se vratio na pocetak i opet pokusava tu da predje.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne radi mi Internet, kačim se preko telefona...

 

Ne znam gde da nađem gulaš (u Skorenovcu samo u subotu), ali preporučili su mi jedan restoran u blizini Pančeva, kažu da ima dobar nedeljni banatski ručak.

 

Možda bi mogli onu turu koju smo planirali prošli put + ručak.

Link to comment

Pardon me, smetnuo sam sa uma da nema gulaša u nedelju. Totalno me omađijala sama pomisao...

 

Nas dvoje najverovatnije dolazimo u nedelju, idemo gde god samo ubacite neko dobro mezetište u turu, ako su ćevapi u pitanju, da su veći od 2 cm, hvala... :)

Link to comment

Ma da do Panceva asfalt i malo nasip ... Sale je isao prosle nedelje tuda pa ce reci iz prve ruke da li su neophodni kramponi za nasip ...

Nisu neophodni, ali nasip je malo zarastao u travu. Postoje dva kolotraga, ali su oni debljine gume, pa mora mnogo da se gleda u put, a malo zvera po okolini. Da idem ponovo, verovatno bih išao asfaltom iako je taj put dosadniji.

 

Intermeco:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...