Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Jel se vozi u nedelju?

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Vozi se bre ... ako treba samo ti i ja !  Velo veceras potvrdjuje , Preza izlazi iz prehlade , GR se necka jer ima neku svirku u subotu uvece a Sale je pod internim banom .... Ostali nas iskusno bojkotuju ...

 

 

Ja ne.

 

I ti ga bas kilavis sa tim srafovima , neophodan nam je dobar organizator ...

Edited by Geo
Link to comment

GR i ne mora da ide. I onako bi vozio iza nas sa bicem u rukama, ako nam prosecna brzina padne ispod 35km/h

 

Ovi ostali, gomna da jedu ako ne dodju

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

GR i ne mora da ide. I onako bi vozio iza nas sa bicem u rukama, ako nam prosecna brzina padne ispod 35km/h

 

Ovi ostali, gomna da jedu ako ne dodju

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ma on je ok ako se uporedi sa Saletom a i imamo interni dogovor da cuva snagu za obaranje rekorda tek za deonicu Zemun-Bataja - Stara pazova ...

Ovo drugo ti je na mestu !

Link to comment

Biću za vikend u Pančevu. Ako se vozi u nedelju, mogu da se priključim (da vas sačekam negde, verovatno bih došao do pančevačkog mosta). Ako se vozi u subotu, možda bih mogao  da se organizujem, pa čak i za drugu rutu, ne samo za Pančevo.

U svakom slučaju, dajte predlog ture, pa da vidimo...

I nemojte mnogo da se žalite na brzinu, ispod 25 km/h ne umem da vozim :)

P.S. U Skorenovcu su dani mađarske kuhinje u subotu i nedelju, pa eto prilike da se provozamo i najedemo :) Pančevo - Skorenovac je malo više od 30km.



 

Edited by Velocipede
Link to comment

Ajd dogovoricemo se za taj Skorenovac u hodu ... Ti u svakom slucaju racunaj da nas cekas kod Pancevca u nedelju (imam neke decije rodjendane u subotu i moram da vozim familiju na iste ... jbg ) ...

Link to comment

Nisam znao da toliko juzno ima mesta gde su madjari vecina

 

The village has a Hungarian ethnic majority(86.71%) and a population of 2.574 (2002 census).

 

 

dani madjarske kuhinje zvuce vrlo primamljivo al bih riknuo do tamo pa bi mi najmanje bilo do klope. Kvaka 22 :)

Link to comment

Misim da je OK za nedelju, necu još uvek ništa da garantujem, i prošli put sam bio siguran, pa jbg.

Nasip ili asfalt? Da znam koje gume da ponesem

@katamaran Ako hoćeš u vožnju, kreni, ne moramo da vozimo do Skorenovca, može i nešto kraće što svima odgovara

Link to comment

Ponesi ti krampone ... i da idemo neki deo asfaltom, ne brini necemo ti pobeci... :)

 

p.s. Ja imam  neke slip ali su nove,siroke i maju dobru unutrasnju zastitu ...

Link to comment

Necu ja ici :(

 

Pomenuo sam da mi se peta nesto zeznula pa prilicno rizikujem i sa ovim voznjama do Ade. Skorenovac zvuci jako zanimljivo al nisam (toliko) u voznom stanju.

Link to comment

Ponesi ti krampone ... i da idemo neki deo asfaltom, ne brini necemo ti pobeci... :)

 

p.s. Ja imam  neke slip ali su nove,siroke i maju dobru unutrasnju zastitu ...

 

slick :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...