Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ja sam za, ovog puta. Za vikend se tek vratio, ali sam uspeo da odradim 50-ak km. Ne znam da li je organizovano nesto drugo osim kmase.

Mogu i u subotu i u nedelju, ali moram da znam bar dva dana ranije

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

GR ne zna još ništa. Ako budem išao, to bi mogla da bude nedelja eventualno poštu subotu radim. 

 

Butke me još otkidaju od Rtanjskog spusta po Rtanjskom klizavom blatu. :)

Link to comment

Ovaj... a gde idemo? :unsure:

 

 

Bojcinska suma! BOJCINSKA SUMA!!!

 

U petak u Durmitor, ako bog da. Taman da sprzim kalorije :piggy:

 

U Pancevo i okolinu se ide , Bojcinska ostaje za prolece kada se Belch oporavi ... PA kad se vracas sa Durmitora ?

 

@Glas

I meni nedelja vise odgovara , pod uslovom da je lepo vreme ...

Link to comment

Nemojte Belch da ide sa nama, lupaće nam macole kada prođemo kroz crveno :D

 

p.s. ako budem išao što ne obećavam, pre bih u šumu...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Pa restoran, jebo ga ja. Relativno popularan na forumu, osim kod Tonija koji je imao neko cupavo iskustvo tamo.

 

A i ja bi radije u sumu. Ko da ne moze Belch s nama sledeci put. Al neka vecina odluci

Link to comment

Koja vecina ? Velo i ja :D ... GR je krajnje neizvestan ;) Sale i Delija nisu uplatili internet ovog meseca izgleda ... Bojcinska je sigurno bolja voznja ali je dosta duza tura i radije bi je odlozio za neki period kada je duzi dan i lepse vreme ... Pancevo mi se ucinilo zanimljivo jer je trenutno zatvoren taj stari put za automobile a i hteo bih da nas Velo upozna bolje sa tim Banatskim delom ... 

Edited by Geo
Link to comment

Po trenutnoj prognozi u četvrtak kiša, posle toga suvo do ponedeljka, nedelja oko 19, sunčano (sličan temperatura i u subotu, malo više oblaka).

 

Meni odgovara subota više, ali mislim da mogu i u nedelju, bar je za sad tako. Što se ture tiče, može i jedna i druga predložena ili neka treća...

Link to comment

Sale za sada samo kibicuje. U principu planiram da se pridružim, ali se ne bih izjašnjavao do četvrtka, petka. I ja bih pre u nedelju. Ruta nije bitna, mada bi bilo lepo da se kreće nešto ranije. Znam da ne odgovara Glasu, ali šta da se radi :(

 

Velosipede, ako bi išli ka Pančevu jel' imaš neku interesantnu rutu ili bi se išlo samo do buvljaka? Mislim, ok je da se svrati do buvljaka, ali bih ja još nešto obišao.

Kada sam išao do Kovina, lik koji je vodio nas je odeo i do neke kafane na reci, tamo negde kod Starčeva. Ako znaš gde je to, možda možemo bar do tamo.

Link to comment

Ma ne mora buvljak uopste ako se drugima ne ide (to je meni vise bila ideja ako bih isao sam ili samo sa Velom) ... Neka smisli najinteresantniju(lepsu) turu za voznju u tom kraju ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...