Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

 

Ne znam što ne bi vozio po hladnijem vremenu, ako si dobro obučen i nemaš nekih zdravstvenih problema?

upravo

 

inače u Intersportu je bilo raznih stvari po pristojnim cenama mada nisam dugo bila, ne znam kako je sada (ako je uopšte još uvek tu?)

Link to comment

Tu je Intersport. Imaju oni nekad dobar "aktivni" ili "sportski" veš, kako se već zove, po niskim cenama. Pro Touch je, čini mi se, njihov brend.

Edited by Velocipede
Link to comment

Da, oni imaju Nakamuru ,McKinley i taj kineski Pro Touch ... Kod njih sam i mislio da navratim, samo cekam  mozda jos koju akciju za kraj sezone ... Znaci moje pitanje je bilo vise , da li se isplati kupovati sve to , odnosno koliko vozite cesto po hladnije vrmenu... ako je neko zesci mazohizam  ne bih bas bacao pare ...

Link to comment

Ja sam, isto kao i Velocipede, kupio zimsko odelo kod Slavke i Mladje i potpuno sam zadovoljan. 

Znaci, vozio sam do temperature -2 C, u vremenu do 2 h, i to mi je granica do koje bih pokusavao i u jednom i u drugom smislu.

 

Jedna od kljucnih stvari je kupovina majice, podkosulje, od aktivnog vesa. 

 

Sve to Mladja ume lepo da objasni. 

Link to comment

ali koliko god da si natruntan, kontam da bi se usled eventualnog pa i prosečnog vetra vratio kući kao kocka leda. :)

samo kontaš :)

 

jak vetar je pak, naravno, druga priča

(ali ja i napisah da ne vozim po jakom vetru, mada to izbegavam i kad je toplo, ne volim da nekontrolisano lelujam po putu)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...