Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Moja prva ideja je bila da skoknem do Pancevackog buvljaka I potrazim neke stripove za klinca... Ali ako bi isla PPP druzina ,onda bi cilj bilo neko lepse mesto (samo sto ja ne znam izletista tamo)...

Ko je jos zainteresovan za ovu voznju ako nas vremenski usere jos jedan vikend?

@Belch

Tnx ... Koji put je bezbedniji kad se zavrsi nasip?

Edited by Geo
Link to comment

svakako stari (onaj ucrtan na mapi) jer je sad zatvoren zbog radova pa saobraćaja nema uopšte

ali ako ćeš na stari buvljak (pazi dobro, pošto imaju dva) onda ti je bolje da na odvajanju ideš desno, novim putem, i samo nastaviš pravo do odvajanja za kovin, bez ikakvog skretanja i tu si

Link to comment

zna ti to i velocipede :D

 

 

Pančevo mi je druga kuća, tj. prva! :)

 

Nisam nikad vozio tim nasipom, ali ga poznajem...

 

Što se buvljaka u Pančevu tiče, pravi buvljak radi samo nedeljom i bilo bi dobro da se ode ranije. Postoji i ono što se zove "buvljak", a obična je pijaca sa kineskom robom, ali i raznom drugom (čuvena atrakcija 90-tih koja je u Pančevo dovlačila ekskurzije iz cele Srbije).

 

Ako je Pančevo i okolina destinacija, ne brinite, jer imate vodiča :)

Link to comment

Super ,vodja puta nam i fali ...

@Nbgd

Ovo je sigurno duplo kraca ruta od Bojcinske recimo... sto je u neku ruku i bolje po ovom kracem danu i nestabilnom vremenu...

Edited by Geo
Link to comment

Ako izuzmemo smor zbog prelaska mosta voznja bas po mom ukusu. Uz reku i izolovano od saobracaja.

Imaš na Pančevcu trotoar celom dužinom mosta. Nije baš u savršenom stanju, ali mislim da je očišćen i mnogo bolji nego što je bio do pre koju godinu i može bez problema da se vozi.

Link to comment

Taman posla. Ne može se u tuđoj kući biti gazda. Organizator i vođa jedne takve ture može biti samo Velosiped.

A ne opredeljujem se još da li ću ići jer još ne znam kakve su mi obaveze oko bebe za ovaj vikend. Kada se približi subota više ću znati, pa ću javiti da li idem.

Link to comment

po mrklom mraku. Mislim da ni mesecine nije bilo.

 

Jedva nazires kuda ide put a eventualnu rupu teorije nema da bi video :)

ja ovo ne bih smela

 

osim kad bi se još neko vozio sa mnom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...