Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Kao organizator tog skupa šaljem ti ja fon na pm.

 

btw: od opreme (ko je u mogućnosti) neka ponese rezervnu gumu i pumpu. Sitan alat ću imati ja. Preporučuje se i voda, neki sitni slatkiši ili keks za pojesti i kaciga.

Link to comment

Kod mene izgleda kao da će tek da pada, solidno oblačno ali mi krećemo za cca 8 minuta :)

 

Jedan ispalio (klasika), nas dvoje i potencijalni treći stižemo u dogovoreno vreme, ako nekoga ne opali auto, grom i sl. 

Link to comment

Aj da vam pozelim srecu. Ja tutnjim vozom ka Budimpesti, verovatno bih biciklom stigao brze. Prodjoh kroz nekoliko kisnih perioda, ali evo plavi se nebo sa severa.

 

Valjda ce biti jos koji dobar vikend u oktobru, pa da odradimo i onu famoznu sumu ;)

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ajde Sale vodjo puta izvestaj sa prvog PPP rajda ... Samo bez detalja sa onih uzbrdica ;) p.s. @GR jel stigoste pre mraka ?

 

Nismo... Vozili smo po mraku do Batajnice, al tamo smo upali srećom u bus i nekako strpali bajsove dole pošto se na putu van naselja apsolutno NIŠTA nije videlo i nisam hteo da se zajebavam, da me neko pomete sa puta. Bukvalno ne znam kuda idem. Naša tura na kraju beše oko 97km.

 

Inače, sve je bilo super, poslužilo nas je srećom vreme, a bilo je i edukativno, poseta nalazištu je apsolutno pun pogodak. 

Link to comment

Slazem se ,odlican edukativan izlet i sto je najvaznije lepo druzenje sa pozitivnim ljudima...

Edit:Meni stize neka lampa od 2200 lumena, ta bi trebala da obasjava apsolutno sve ... [emoji41]

Edited by Geo
Link to comment

pošto se na putu van naselja apsolutno NIŠTA nije videlo

 

 

 

 

Ja sam moj bajk kupio na Vidikovcu pa se vracao kroz Kosutnjak po mrklom mraku. Mislim da ni mesecine nije bilo.

 

Jedva nazires kuda ide put a eventualnu rupu teorije nema da bi video :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...