Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Sad sam video. Skroz sam iznenađen ovim retro menjačima. Nisam imao pojma da to još uvek postoji u proizvodnji. Nisu praktični, ali uvek se obradujem kad ih vidim.

 

Moguće da ste u pravu, meni je skroz čudno da postoji menjač kome rok trajanja ne prelazi godinu dana.

Link to comment

Vazi , najmanji problem ... Dobro je sto stize iz UK pa ce se cekati max do 10 dana , kontaktiracu prvo prodavca da vidim da li moze da provuce kroz jedan shipping ako ne,  200 din gore-dole mislim da ne pravi problem ...

 

p.s. Ovi su najpovoljniji i ako naplacuju shipping ali imaju samo crnu boju , meni ona apsolutno odgovara , nadam se i tebi ?

Sve mi odgovara, i nikakva cena  nije problem. Tnx! :)

Link to comment

Sve mi odgovara, i nikakva cena  nije problem. Tnx! :)

 

Datum transakcije

Datum dospeća
Iznos u originalnoj valuti
Prodajno mesto
Iznos
12.09.201424,28POS-PAYPALELECTRICMAN 4029357733 LU24,28

Kupljeno ... uzeli samo 0.85 funti za pakovanje jos jednog uredjaja ... ;)

Znaci dodjes mi 12,14 euroa™ kad stigne i kad se vidimo (ili kako ti vec bude odgovaralo) ...

Edited by Geo
Link to comment

stvar navike, ja sad* mogu i žmureći menjati brzine s njim

 

*uslovno rečeno sad

 

Naravno, ali ipak moraš da skloniš jednu ruku sa volana, pa i da potrošiš nešto više vremena i koncentracije, ma kako rutinski bilo.

 

Pretpostavljam da su sad i ovi menjači usavršeni. Ranije je trebalo osećaja da se fino podesi brzina.

Link to comment

Kupljeno ... uzeli samo 0.85 funti za pakovanje jos jednog uredjaja ... ;)

Znaci dodjes mi 12,14 euroa™ kad stigne i kad se vidimo (ili kako ti vec bude odgovaralo) ...

 

Neka bude 12.20! :D 

Javljaj kada stigne pa ćemo lako...

Link to comment

Ekološko-antiglobalistički ultramaraton (deveti) od Rafinerije Pančevo do Popovice na Fruškoj Gori (malo više od 140 km) je u subotu 20. septembra. Kotozacija je 1000 dinara, dobijaju se majice, medalje, zahvalnice i pratnja sa sokovima, čokoladicama, a u planinarskom domu na cilju je večera. Prijava je do 16. septembra.

 

Prenosim najavu...

 

Bio sam pre par godina na jednom od ovih maratona, ako sve bude u redu, idem opet :)

 

Ako neko želi da se prijavi, neka se javi na PM, da mu prosledim kontakt,  ja nemam ništa s organizacijom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...