Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Prosli put se vozilo kroz grad (Sava mala,Terazije, Vuk , Slavija , Terazije , Kalis ) ... Bilo tridesetak ljudi ,jedan  bajs sa dobrim ozvucenjem i super zezanje ...

Ja najverovatnije dolazim opet ...

Link to comment

Ok. Ja sam uzeo prosle godine polovan Genesis kao sto ima Glas tako da necu skoro al mozda ce burazer pa ti se javim. Kakav je raspon cena kod njih? Imaju li neki sajt nesto slicno sa ponudom?

Link to comment

Ma kakav sajt. To je kriminal. :)

 

Kod jednog imaš na licu mesta fin izbor. Kod ovog drugog (kod kog sam ja uzeo) okreneš telefon, kažeš šta ti treba, koliki ti je budžet i čekaš. Nekad to potraje, ali se isplati.

Link to comment

ja ne bi pazario kradene bajseve, stvarno.nije sto moj nisu nasli:D, nego ne bi...

 

ovaj capriolo izgleda fino, ok oprema za tu cenu cini mi se.imam slicnu opremu na scott-u, I dooosta je skuplji bio.jebem li ga, ako neko zna bolje nek napise, oce moj drygar da pazari 29era, pa misli da mu je ovo najbolja varijanta.ovi kradeni ne dolaze u obzir...

Link to comment

Imaju li neki sajt nesto slicno sa ponudom?

 

Pitaš da li šaneri imaju neki svoj sajt sa istaknutom pokradenom robom koju svaki ojađeni vlasnik može da pogleda i nađe svoj primerak? Imaju sigurno. :D

 

Inače, kada sam kupovao moj bajk od šanera, tj ne znam da je šaner, ali verujem da jeste jer ih je imao više, bio je neki crni KTM, izgledao je kao svemirski brod. Jedva sam bio skrpio i za ovaj 180, taj je koštao 300, kontam da je koštao barem duplo više realno.. Sada bi ga pazario na keca, al eto..

Link to comment

Najbolje da imaju sajt :)

Znam ja nednog lika iz okoline Zlatibora

Lik je car. On sa ekipom ode u Austriju ili Italiju sa bajsevima. Tamo "nađu" neke još bolje i sa njima se vrate u Srbiju. Znam da su preko njega dva moja drugara kupila bajs za skoro upola cene a bajsevi kao novi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...