Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Po poslednjoj prognozi RHMZ sutra je max temperatura 25 stepeni, biće oblačno, ali neće padati kiša.

 

Što se mene tiče, ja bih išao. Ne znam koliko kiše je palo prethodnih dana i u kakvom stanju je zemljani deo puta, da li ima blata, to bi mogao da bude problem.

 

Bilo bi dobro da se dogovorimo večeras, da planiram neku drugu vožnju ako se ova otkazuje.

Link to comment

Meni je to ok. Zemljani deo (Ostruznicki most do skretanja za Jakovo) nije predug a i inace nije blatnjavo (barem onaj deo gore na nasipu) jer je travnato

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ja sam sad došao sa svrike, UMRO SAM. Bilo je 100 stepeni i bio sam mokar do gole kože sa sve farmerkama, da nisam ovako zaglavio, ortak i ja hteli da idemo... Jbg. Ustaću u 2 najranije. :(

Link to comment

Ima li živih? Jel' bilo vožnje? Danas je bio odličan dan za vožnju. Temperatura odlična. Ako se niste pokoloebali zbog oblaka verovatno ste super prošli. Naročito, sa ovim pomaljanjem sunca popodne.

Link to comment

Jok. Isao ja sa drugom do Feneka popodne. Lepo bilo za voznju, uhvatila nas kisica u jednom trenutku ali nista strasno.

Nisam imao vremena za sumu, morao nazad pa na utakmicu.

Link to comment

Jel bilo blata na stazi ? Ja popodne vozio samo do Ade (malo obilaznim putem i preko novog mosta), pa tamo se nasao sa nekim drustvom i gledao basket ...

Sledeca nedelja cela lepa , Sale jel organizujes Vincu ?

Link to comment

Posle nikad duze nedelje bolovanja i budjavog vremena konacno sam uhvatio malo sunca da odem do Ade i jeseni pokazem ovo

 

Homer-gives-the-finger-o.gif

 

U povratku me je naravno uhvatila kisa  <_<

 

Mada sam super prosao kako se namrcilo od Zemuna Panceva. Teget nebo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...