Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

70 je dosta, kontao sam da možda dođem bajsom iz Pazove.

 

Biciklom do Batajnice, ubaciš bicikl u BGvoz, na Novom Beogradu izađeš, spustiš se na nasip i sačekaš grupu. (To je 15 + 70 + 15 = 100 km lagane vožnje). Tako ja rašmišljam da se priključim :)

Edited by Velocipede
Link to comment

Ko se ne plaši saobraćaja može da obiđe krug po turskom Beogradu.

Evo idejnog rešenja ture za Vinču.

 

Stavio sam polazak od pionirskog parka jer je tu najlakše da se ljudi sa svih strana sastanu dok je povratak preko Mirijeva da se ne bi vraćali istim putem. Kraj ture je na početku bic. staze na 25om maju.

 

 

Odlicno , svidja mi se ...

 

Ko crta turu do Bojcinske ? Ko je zadnji isao tamo ...

Edited by Geo
Link to comment

Ja sam vozio pre par nedelja do sume.Nasipom do mosta, pa ka Jakovu, onda Boljevci,Progar I suma.Meni od Ceraka trebalo oko 40km do tamo.Medjutim, put od Jakova je katastrofa.Ja sam off za nedelju, nisam tu

Link to comment

 

Pa recimo savskim nasipom do Ostružničkog mosta sa NBG strane.

Pretpostavljam da ste svi vozili ove dve ture.

 

Ono što je lepo, a šta niste vozili je dunavskim nasipom do kineskog mosta. To je interesantno jer imate potpunu divljinu na 1-2 km od centra grada vazdušnom linijom. 

 

 

Sto puta do bloka 45 al jos nikad do mosta :)

 

Interesantno je kombinovanje ove dve ture. Prosle godine sam jedan dan sa drugarom otisao do bloka 45 pa se preko studentskog grada i Zemuna(moj nekadasnji kraj :cry: ) prebacili do saobracajne skole (kineski most) i onda uz Dunav vratili nazad.

 

Fina tura jako lepo izolovana od saobracaja.

 

edit: tek sam posle skontao da mislis na onu stranu Dunava. Upoznace se kad zavrse most :)

jos da se odvazim da pokusam da predjem Pancevac biciklom. Trotoar je jedina opcija koja dolazi u obzir.

Edited by katamaran
Link to comment

Sto puta do bloka 45 al jos nikad do mosta :)

 

Interesantno je kombinovanje ove dve ture. Prosle godine sam jedan dan sa drugarom otisao do bloka 45 pa se preko studentskog grada i Zemuna(moj nekadasnji kraj :cry: ) prebacili do saobracajne skole (kineski most) i onda uz Dunav vratili nazad.

 

Fina tura jako lepo izolovana od saobracaja.

 

edit: tek sam posle skontao da mislis na onu stranu Dunava. Upoznace se kad zavrse most :)

jos da se odvazim da pokusam da predjem Pancevac biciklom. Trotoar je jedina opcija koja dolazi u obzir.

 

Eto, imaš nastavak ture posle Borče i prelaska kineskog mosta.

A za pančevac postoji opcija vožnje trotoarom. Svakome da se udovolji! :)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...