Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Asfaltom do Bele Crkve smo obično vozili trasom Pančevo - Dolovo - Mramorak - Deliblato - Gaj

Pre 6-7 godina sam bio do Vršca. Tada tradiocinalna vožnja na "grožđenbal". Sećam se samo Deliblata. Pretpostavljam da je to ta ruta?

 

Nadam se da smo ovim pokrenuli forumske vožnje. Prvi test za sledeći vikend! ;)

Link to comment

Nije baš Deliblato na putu za Vršac, pre je to ruta Pančevo - Vladimirovac - Karlovac - ...

 

Mada, možda može da se od Deliblata "preseče" kroz Deliblatsku peščaru, nisam nikad to vozio, ne znam da li je izvodljivo

Link to comment

Prelaziš most na Tamišu kad uđeš u Pančevo iz BG, nedaleko odatle je ušće Tamiša u Dunav i nemaš više nikakav kontakt s Tamišem. Ne znam na koje mostiće misliš?

Link to comment

Prelaziš Tamiš kad ulaziš u Pančevo (starim putem iz BG) i tu jeste lep pogled na reku i grad ili ako ideš novim putem iz BG onda prelaziš Tamiš bukvalno na 200, 300 metara od ušća u Dunav i to je to.

 

Mogli bi da odvezemo jednom ovu turu :)

Link to comment

bio sam juce u Bojcinskoj sumi, al da jedem mangulicu u Kolebi:)

 

Put je jos gori, cini mi se, rupe su ogromne.Jel ste dogovorili voznju za sledeci vikend?

Kako si isao , biciklom ? Nbgd i ja jesmo za sledecu nedelju , sad cekamo da se i ostali prijave ...

@Sale hvala za predloge i izvestaje ...

Sto se tice PPP tura ajd organizuj nesto od najlaksih , pa svaka naredna da bude teza ... Mislim da vecini tako vise odgovara ...

Link to comment

kolima sam isao juce, I kao sto rekoh put je los.

Pa jel hoces i biciklom sledeci vikend ?

 

Idem i ja u nedelju

:thumbsup:  Ali nemoj da zaboravis da poneses i oba tocka sa ramom ,,,  :P

 

edit : Kralj ? GRaz.. ? Hjortron ? Belch(sa novim kostima) ?Brada Crocs? ...

Edited by Geo
Link to comment

GRaz..

Prvo sam video Q :)

 

Što se tiče lakih tura najlakša je Ada :)

Pa recimo savskim nasipom do Ostružničkog mosta sa NBG strane.

Pretpostavljam da ste svi vozili ove dve ture.

 

Ono što je lepo, a šta niste vozili je dunavskim nasipom do kineskog mosta. To je interesantno jer imate potpunu divljinu na 1-2 km od centra grada vazdušnom linijom. Mada, za ovu turu je možda zanimljivije sačekati kraj godine da završe most pa da onda može da se pravi kružna tura preko Zemuna. Ovako se vraća nazad ili istim putem ili zrenjanincem. To može da se organizuje za belčin povratak. 

 

Skoro sam vodio jednog Rusa na krug oko Bg-a. 35km, ali dosta toga je kroz gust saobraćaj pa nije za veće grupe.

 

Možda bi najzanimljvije bilo ići do Vinče. Do tamo se može stići minimalnom upotrebom Smederevskog puta preko Mirijeva i koristeći Vinčanske puteve od skretanja za deponiju. Ta tura izađe oko 35-40 km, ima uspona taman da malo oteža vožnju, zanimljivo je posetiti muzej u Vinči (pretpostavljam da dosta ljudi nije bilo tamo?), iskulirati na obali i vratiti se nazad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...