Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Danas sam imao dva incidenta, ali sam ostao na biciklu i nisam se pridruzio klubu palih biciklista. Prvo sam u Bloku 45 udario glavom u granu dok sam zevao u neke devojke u okolini (jedna od situacija gde bi bilo korisno imati kacigu), a kasnije mi je tokom voznje pukla osovina na zadnjem tocku, pa sam se jedva dovukao do kuce.

 

Belch, jel radi ona kujna za biciklove sutra uvece? Treba da opravljam ovo.

Link to comment

Danas sam imao dva incidenta, ali sam ostao na biciklu i nisam se pridruzio klubu palih biciklista.

 

Srećom po tebe, da ne ispadneš sisica. Ne može to tako kljakavo, mora sa stilom... -_-

Link to comment

Srećom po tebe, da ne ispadneš sisica. Ne može to tako kljakavo, mora sa stilom... -_-

Tesko mogu da nadmasim onu tvoju piruetu od prosle godine
Link to comment

udario glavom u granu dok sam zevao u neke devojke u okolini (jedna od situacija gde bi bilo korisno imati kacigu)

Treba imati kacigu dok gledaš u devojke? :unsure: 

Navikao si da te devojke lemaju po glavi? :ohmy:

Link to comment

Juce me je voznja busom do Zemuna toliko unistila da posle nisam ni imao snage da sednem na bajs. Danas paklena sreda tako da cu izgleda da se tusiram vise puta do Ade :) Zivele mnoge cesme.

 

Mada mondo za sad kaze samo 29 stepeni. Sinoc su najavljivali i do 37.

 

edit: rhmz kaze 32 a prognoziraju 35

Edited by katamaran
Link to comment

Pa ti rece da bas volis da vozis po paklenoj vrucini ... Ja sinoc po mraku izvezao krug oko Ade i iskulirao malo na nekom ligenstulu  kafica , po meni idealna kombinacija za relaksaciju i rekreaciju po ovooj vrucini  ... 

 

p,.s. Naravno nije samo krug oko Ade voznja , vec odlazak i dolazak po nje, stazom pored reka ....

Link to comment

Naravno da volim. Samo da izvestim da je na Adi mnogo lepo i ne pamtim kad mi je pivce ovako leglo. Jos da sbb net iole ljudski radi... Jedini smor u celoj prici je sto mi se pregreju okviri od cvikera za sunce pa znoj ide u oci

Link to comment

Nosim kacket. Kad ovako upekne 2-3 puta ga usput lepo iskvasim na cesmi.

 

Do Ade je bilo super ali mi povratak bas i nije bio prijatan. Prvi put ove godine da sam s4e onako vruc vracao na 35 stepeni  :ph34r: Interesantno da je voznja krajnje neprijatna i jedva cekam da stignem a u isto vreme sam nikad odmorniji.

 

Nikad ne idem bas pre podne. Obicno odem oko 12-13h. Voda je savrsena a guzve naravno da ima :)

 

Jedino na stazi do Ade bas i nema guzve kad upekne kako ume  :s_d:

 

Moracu da vidim da vozim u nekim papucama kad je ovakva vrucina.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...