Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Cini mi se O.K. Mozda za nijansu linija previse meka (da ne kazem "zenskasta") Neke Subote cu da zaredjam po prodavnicama u Manchesteru,vidim na internetu da ih ima 7-8 u tom gradu gde se prodaju "Anyroad"... Utisak moze biti sasvim razlicit kada se vidi uzivo, nego ovako na slici...

Hvala na predlogu...

Link to comment

Jos samo da si napisala gde se to desavalo  :)

- Mene najvise iznervira kada neki majmuni moraju da voze bicikl po prepunoj Knez Mihajlovoj ulici i to  savim pristojnom brzinom , najtuznije od svega sto su u 90% slucajeva bizgovi od 30+ godina (zreli ljudi) ...

 

p.s. E da , veliki hejt za roditelje koji sede u kaficu(na klupi) i puste dete od 2,3...6 godina da se zajebava sa nekom biciklicom po sred staze  ...  Par puta za malo da ozbiljno nastradam izbegavajuci klince koji odjednom negledajuci ulete na stazu ili naglo prave neko polukruzno(u trenutku dok ih obilazim)  ...

sve mogu da iskuliram, ali to ne mogu. popizdim! koji su to debili pa to je neverovatno! sve neprijatne situacije koje ste nabrojali su 0 za ovu. 0

Link to comment

Nađe! Nisam znao, ali bilo je doneto nekoliko limenki od strane ukućana koji su se šetali pre 22h.

Super vožnja. Ada noću je odlična. Večeras je bilo dosta vlage pa se podigla blaga izmaglica, pokušao sam uslikati, ali bezuspešno.

Došao do prekoputa Red šuza, našao drvenu ljuljašku (plastične ležaljke su bile skroz mokre od vlage) i iskulirao uz pivo.

Super je vožnja po neosvetljenoj stazi na kojoj nema nikoga osim tebe.

Iskoristio priliku da usput malo fotkam novim aparatom.

Odličan provod.  :thumbsup:

Link to comment

večeras od savamale ima organizovana noćna vožnja, pa kome se ide, kreću u 21h ispred kancelarije uzb, svetozara radića 3

ponesite dobro osvetljenje :)

trasa se dogovara na licu mesta

Link to comment

Ja sada krecem da se izluftiram malo , verovatno cu svratiti posto tuda prolazim otprilike... ako neko od forumasa prepozna bajs i crno-zelenu kacigu neka se javi ;)

Edited by Geograf
Link to comment

Bio na kraju na prvom Beograskom biciklistickom full moon-u ... Nije bilo lose , vozilo se sa sve ozvucenjem od Sava male preko Terazija,  Bulevara , Vuka , Kralja Milana i na kraju do Kalisa ... bilo nas je cirka 24 entuzijasta (ja jedini sa kacigom  :D )

Link to comment

jel bilo kakvih finih bicikala?

Moj je bio najbolji    :nobles:

Salim se , nisam zagledao bicikle, jedino mi upadao u oci onaj lezeci tricil ... nije lako bilo jednom bucku da ga uspenje uz Prizrensku i Jug Bogdanovu ... :D

 

p.s. Ladno sam jednu devojku sto visi tamo izpred kancelarije (i svuda se muva i sve zna), pitao da li si ti mozda Belch  :isuse:  :lol:

Link to comment

posle godinu i po od krađe mi dragog i neprežaljenog ktm-a, pazario sam novi bajk

 

 

 

164b.jpg

 

 

 

nije konkretno ovaj sa slike, lošija je oprima, kombinacija xt i deore, ali je veeeeeliki (64) i to mi je bilo najbitnije. pozdrav za temerin :)

Link to comment

:0.6:

 

bio je gospodin belč na spešlajzu

meni i dalje deprimirajuće da se muvam oko biciklista previše

 

@lezilebović

baš je lep

Edited by belch
Link to comment

posle godinu i po od krađe mi dragog i neprežaljenog ktm-a, pazario sam novi bajk

 

 

 

164b.jpg

 

 

 

nije konkretno ovaj sa slike, lošija je oprima, kombinacija xt i deore, ali je veeeeeliki (64) i to mi je bilo najbitnije. pozdrav za temerin :)

Da  bas ti je losa oprema (Deore + XT )   :dry: ... Bajs je prava gradska bombonica u odelu ladno da ga vozis ...

 

:0.6:

 

bio je gospodin belč na spešlajzu

meni i dalje deprimirajuće da se muvam oko biciklista previše

 

Drumas? Bas mi zao sto si jos uvek kljakava ... ali ne kloni duhom, vec nas i dalje nas obavestavaj o akcijama koje slede  :D

Link to comment

Da  bas ti je losa oprema (Deore + XT )   :dry: ... Bajs je prava gradska bombonica u odelu ladno da ga vozis ...

 

 

 

ma kupovao sam ga drugarima koji je iznimno lože, pa mi je nekako ostalo. nije xt svuda, nešto je stariji model, nešto oko brzina (3x8, a ne 3x9) , ma nemam pojma (možda sam i lupio sada nešto). u suštini, svi se slažemo da je bajs odličan, deluje nekako jako :).

Link to comment

Da  bas ti je losa oprema (Deore + XT )   :dry: ... Bajs je prava gradska bombonica u odelu ladno da ga vozis ...

+1. Baš zamišljam nekog japija na tom bajsu.

 

 

Da li je prestonica grad za bicikliste

 

 

RIZIK - Dragan Bogosavac, načelnik saobraćajne policije ističe da Beograd nije biciklistički grad.

- Biciklisti relativno malo učestvuju u saobraćaju. Gotovo da nema ljudi koji se biciklom svakog dana voze od kuće do posla i nazad:isuse:  Takođe, biciklizam u gradu nije razvijen ni kao sport. Mi ne registrujemo bicikle, pa nemamo ni tačan podatak koliko ih ima - objašnjava Bogosavac.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...