Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

imam jednu sliku koja mi se vuce po kompu sto godina, al sad nema sanse da je nadjem, bas sa te deonice, slika je saobracajnog znaka za nailazeci uspon od 10% :D

Link to comment

nije to ništa strašno, na sajtu ridewithgps možeš sam naknadno da ucrtaš rutu po sećanju.

sve meri, razdaljinu, visinsku razliku, sve što ti treba

Link to comment

Mimix, "Giant Anyroad" je lep, kao što vidiš čak lepšiji od tvojih želja. ;)

Ja bih ti predložio ovaj, doduše i godinu starijega ali.. :P  Jeste nekakav "Trek" sa tankim gumama", ali sa tim češ moći i posle 10 godina preči ne 30-40, nego i do 400 km, radnim tednom ;-) a za vikend/godišnji odmor možeš staviti prtljažnik i putne torbe i samo nebo je granica, dobro, u Sloveniji možeš s njim do 2055m n.m. :)
Ima kombinirana pedala, sa jedne strane spd,.... a sa druge strane mislim da će ti biti udobnija i varnija vožnja po šumama, mislim od "Giant Anyroad"

inaće do ovog "Čeha" su u mom vozemi parku bila večinom Rogova bicikla, najduže, kupio sam ga početkom srednje škole, "specialka" Maraton, sa košaricami na pedalima, mislim da je imao neke češke kočnice, lep bicikl-da bi ga sad pravili odmah bi ga kupio, i ne bi več nekoliko godina maštao o italijanskom modelu :.)

 

i kaciga je došla sa dolazkom Authora, odnosno nekoliko godina za njim, i sam ne znam baš zašto... Geograf, hvala, meni baš ne treba takva zaštita, ne vozim dawnhill, nego asfalt i  više ili manje utrjeni makadam/zemlja, i to ne prebrzo, recimo teme brzinom primereno spustu, mislim ne možeš stati na kočnicu na "lepom" spustu, a recimo ograničenje 30 ??? to se sečam na moru, neki kratak uspon 10-12% i kad se vračam imaju znak 30-da, al da stanem i da ga guram :D
 

Link to comment

Čovek je više puta pogrešno skrenuo nego ispravno :D

I kad je odustao da sam donosi odluke i odlucio da pita lokalce , oni ga svaki put zajebali ...  :s_d:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...