Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Standardno ja u klin ti u plocu :)

 

Jednostavno bi bio daleko lepsi bez blatobrana

Pa nekad nam se misljenja ne podudaraju , nista maliciozno sa moje strane ... ;)

Coveku je trebao city bike , da moze normalno udobno vozi kroz grad  i ne razmislja da li ce da usere garderobu (verovatno mu je i vizuelno mnogo lep , meni jeste)... 

Odlicna stvar na ovoj Koni je to sto ram ima tu MTB geometriju i ako nekad odluci da ide u prirodu samo poskida blatobrane i zameni gume ...

Edited by Geograf
Link to comment

Nista maliciozno ni sa moje. Samo primecujem da nam se cesto misljenja ne podudaraju :)

 

Ukusi su razliciti naravno.

 

 

samo poskida blatobrane

 

+1

Edited by katamaran
Link to comment

 

Coveku je trebao city bike , da moze normalno udobno vozi kroz grad  i ne razmislja da li ce da usere garderobu (verovatno mu je i vizuelno mnogo lep , meni jeste)... 

 

 

ovo je prema svemu hibrid bajk, samo sto ima blatobrane, rredja kombinacija. nije li siti bajk bez tog prenosa brzina?

Link to comment

U pravu si najtacniji naziv za ovakav tip bicikli je hibrid  ... Kada sam rekao City nisam mislio na one klasicne kontrase sa jednom brzinom vec generalno na bicikle namenjene za voznju po gradu i asfaltu ...

Link to comment

Baš ovaj samo na netu. Košta nenormalno mnogo (piše u članku ako se dobro sećam oko 3k dolara).

 

Viđao sam uživo karbonske rančeve, mada ne ovako dobre.

 

Tvoj mi se dopada. Ide uz bajk, a i Ivy ima dečka sa ukusom. Super su bauerke.

Link to comment

Dajte neku preporuku za fer servis na pojasu Stajga-Ada ili da je negde bilizu centra grada (Slavija). Potrebno je da na licu mesta urade dijagnozu dva bajsa koji nisu korisceni par godina (od kojih je jedan mator otprlike 30godina) . Sigurno su u voznom stanju i generalno im ne fali mnogo toga, ali bih da izbegnem varijantu "gospodjo, pa ko vam je ovo radio".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...