Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Naravno , obican pljusak po sparnom letnjem danu moze cak i da prija kada se vracas kuci ... Ja sam pricao o zestokom nevremenu oko 21-22h ...

Link to comment

Pa, ako mozes da balansiras bez pomocnih tockova, cenim da si onda OK.

 

mislim da je dave grohl svojevremeno bio uhapsen zbog voznje bicikla u alkoholisanom stanju bas u australiji.

Link to comment

Hahaha, nemoj da pričaš? Možda se zato istakao u krizi oko rudara zarobljenih u rudniku u Tasmaniji, pa im je čak i pesmu posvetio.

Da se iskupi.

 

 

 

 

When Dave Grohl of the Foo Fighters heard of the miners' request to have the band's music sent down on MP3 players, he issued a personal message via fax to them indicating he would meet them for a beer. [32] Grohl's note read, in part, "Though I'm halfway around the world right now, my heart is with you both, and I want you to know that when you come home, there's two tickets to any Foos show, anywhere, and two cold beers waiting for yous. Deal?" In October 2006, one of the miners took up his offer, joining Grohl for a drink after the Foo Fighters acoustic concert at the Sydney Opera House. Since then, Foo Fighters have written an instrumental tribute song called "Ballad of the Beaconsfield Miners" appearing on the album Echoes, Silence, Patience & Grace.[33]

 

 

Link to comment

Pa dobro , to mu dodje 900e - 20% pdv jer ces ga naravno kupiti preko , sto na kraju ispadne prihvatljiva cifra za vrhunski bajs (naravno ako ga vozis cesto)

 

p.s. Slazem se , velika greska sto nisu predvideli pedale ali i bez njih moze nizbrdo bez problema ...

Link to comment

Ne, ja to kupujem lokalno. Nije to za mene, ja sam (veoma) nevrhunski biciklista. Sem toga, živ ne bih bio da ga ostavim negde vezanog ceo dan (u stvari, premirem i za ovaj postojeći)

Link to comment

Još nisam zamenio kurblu (pošto mi u Rumuniji pedala pojela navoj na istoj i beskorisna je), problem je što mi treba da joj je rupa kockasta kada se postavi kurbla normalno u odnosu na pod, a sve u ponudi je romboidnog oblika. A da menjam ceo mehanizam, skupo je, sa obzirom da samo kurbla košta par stotina dinara...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

moje novo (polovno) luce Kona Smoke. jedino moram dobro da ga pazim jer ce biti velika tuga ako mi ga zdipe.

 

kona-smoke-2010-hybrid-bike.jpg

Blatobrane bih poskidao u roku od odmah :)

Link to comment

Blatobrane bih poskidao u roku od odmah :)

??

Ovo je (prelep) city bike i blatobarni bas idu uz njega , ne vidim  ni jedan razlog zasto bi ih skiidao ...

 

p.s. Ok, geometrija okvira vuce na mtb ali opet ne menja stvar , da je hteo klasican mtb uzeo bi to ...

Edited by Geograf
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...