Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Btw danas sam videla čudnu stvar: lik je prvo prešao opušteno na crveno na jednoj (manjoj) raskrsnici, a nešto kasnije ispred nekog semafora nije hteo da se "umuva" sa strane kolone automobila nego čekao iza njih, i još se tako namestio da niko nije mogao da prođe ispred njega pa se napravila kolona biciklova. Svašta.

Link to comment

Ja najobicnije gumenjake. Nikako da dotegnem a ne koce bas najsrecnije ni po suvom.

 

Hteo da zamenim skoro al mi u servisu rekli da nema potrebe jer imaju jos dosta mesa.

Link to comment

Btw danas sam videla čudnu stvar: lik je prvo prešao opušteno na crveno na jednoj (manjoj) raskrsnici, a nešto kasnije ispred nekog semafora nije hteo da se "umuva" sa strane kolone automobila nego čekao iza njih, i još se tako namestio da niko nije mogao da prođe ispred njega pa se napravila kolona biciklova. Svašta.

Nisi napisala kakvo je prevozno sredstvo koristio lik, ali dedukcijom se može zaključiti da je vozio bicikl. (Bilo bi mnogo zanimljivije da je, npr, na konju, ali nemate vi mnogo toga u Nemačkoj).

Link to comment

Imas disk kocnice ?

najn

 

Nisi napisala kakvo je prevozno sredstvo koristio lik, ali dedukcijom se može zaključiti da je vozio bicikl. (Bilo bi mnogo zanimljivije da je, npr, na konju, ali nemate vi mnogo toga u Nemačkoj).

:lol:

 

bicikl naravno, a verovao ili ne skoro sam preticala konje :D (neke kočije za turiste)

Link to comment

Ja najobicnije gumenjake. Nikako da dotegnem a ne koce bas najsrecnije ni po suvom.

 

Hteo da zamenim skoro al mi u servisu rekli da nema potrebe jer imaju jos dosta mesa.

Boli te uvo,  barem pravis nove rekorde na nizbrdicama ...  :wacko:

@  Hjortron

Bio skoro  u Minsteru i odusevio se  kako je dobro biciklistima , predpostavljam da je i u drugim mestima u Nemackoj slicno .... Bas ti iskreno zavidim  :dry:

Edited by Geograf
Link to comment

Rekorde samo u podvoznjaku kod 25. maja jer me tamo fizika zaustavi na uzbrdici kod izlaska :)

 

 

Dotegao sam kocnice. Cekam da mi se napuni mobilni pa odoh ponovo da pokisnem.

Link to comment

Moje voznje nikad dosadne...

 

Sedim na plazi i pijem pivce sa sluskama kad mi odjednom prilazi neka bucka i krajnje ljubaznim glasom:

 

b: izvinite da nemate malo kreme za suncanje?

 

k: nemam, samo sam seo da popijem pivo

 

b(sada vec besnim glasom): trazila sam od onog Ciganina a on mi trazio pi*ke.

 

ja tu pocinjem da se smejem a b baca novu bombu:

 

ako bi dala, dala bi Srbinu 

 

k: ne znam, ja sam Hrvat

 

i vratim sluske u usi

Link to comment

pade mi napamet sinoć kako stoje stvari s alkoholom

 

tj koliko je dozvoljeno da se pije ako voziš bicikl, koliko kontrolišu, da li vi vozite kad popijete, itd

U Bg-u skoro da ne kontrolišu. Ja sam čuo samo za jedan slučaj da su nekoga kontrolisali. A čuo sam i da je neki drugi pandur rekao biciklisti (valjda za kacigu) "ma šta vas briga, vas niko ne kontroliše". Mada, mislim da su po mestima u Vojvodini gde ima više ljudi koji se bajsom vraćaju "iz prodavnice" kontrole češće.

Ja uglavnom nisam u prilici da pijem kada vozim, mada sam se jednom u srednjoj školi vraćao mortus pijan iz grada kući. Otprilike celu vožnju sam razmišljao kako sam mnogo pijan i zamišljao sebe kako upadam u šanac. Ali, iznenađujuće dobro sam držao ravnotežu. Taj put nije uopšte frekventan, pa nije bilo opasnosti od drugih automobila.

Složio bih se sa Velocipedom oko pivskih tura. Doduše, moje ture nisu "pivske", ali na dužim turama popijem pivo do dva. Neverovatno me osveži, a nikada u takvim prilikama nisam imao osećaj pripitosti. Doduše, od dva piva i inače ne osećam pripitost, a kamoli na vožnji kada sav alkohol isteram kroz znoj.

 

 

Al kad sam stigao kuci ispustim telefon prilikom silaska sa bicikle i lepo se rastocio u bari   :frust:  Upalim ga odmah al touchscreen prc. Srecom proradio je posle feniranja. Sad mi samo iz nekog razloga pisti kad pritisnem donja tri (fizicka) dugmeta.

 

Eto, kada ne pokvariš nešto na bajsu onda pokvariš nešto drugo dok voziš bajs!  :fantom:

btw: dobra ti ova epizoda sa Ade.  :lolol:

Link to comment

Sinoc me docekalo najgore nevreme po sred Brankovog mosta , tako mi i treba kada se mangupiram i opusteno slikam nadolazece oblake i munje isa baste kod Gardos kule , umesto da bezim kuci na vreme ....

 

p.s.Naravno Marfijev zakon , juce prvi put izbacio kisnu kabanicu iz ranca iz neobjanjivog raloga ...

Link to comment

Eto, kada ne pokvariš nešto na bajsu onda pokvariš nešto drugo dok voziš bajs!  :fantom:

btw: dobra ti ova epizoda sa Ade.  :lolol:

Telefon sad radi nikad bolje. Prijalo mu brckanje u bari :)

 

a zaboravih da pomenem epizodu kad sam se vracao posle onog nevremena. Ladno sam ispod Gazele sreo trijadu (bar sam ga ja tako doziveo). Prodje pored mene na bajku Kinez go do pojasa i prekriven tetovazama

 

Samo treba da zaobićeš psihološku barijeru. Inače je lepo kisnuti na bajsu po letnjem pljusku.

 

+ 1000

 

One prve kapi su odvratne ali kad se covek vec pokvasi onda je bas prijatna voznja.

Edited by katamaran
Link to comment

Velika razlika je od prostog padanja kapljicai kise i od nevremena sa ludackim vetrom , munjama koje rokaju iznad tebe i slapovima vode po tebi ...(i to sve po noci)

Edited by Geograf
Link to comment

Ja sam onaj kijamet komplet presedeo ispod mosta na Adi. Posle me u povratku uhvatio normalan letnji pljusak i po tom sam sa uzivanjem vozio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...