Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Pa, ako mozes da balansiras bez pomocnih tockova, cenim da si onda OK.

:D

 

nije dotle nikad došlo hehe, nego mi je sinoć palo napamet, popila sam 2 čaše vina i zaključila da je bolje da više ne jerbo me je čekala vožnja od 10-15km po velikom gradu

 

s druge strane, jednom sam krenula biciklom ka kući nakon što se popilo prilično na šta mi je jedan drug rekao "zar ćeš sad da voziš?!?!", a meni napamet nije palo da bi mogao biti problem pošto je trebalo da vozim samo  2km po malom gradu

Link to comment

nije da odobravam, daleko od toga da preporucujem,  i slazem se da je opasno i da naravno treba kontrolisati i sankcionisati bickliste kao i sve ostale ucesnike u saobracaju ali ne mogu da ne priznam da mi je voznja bicikla u onako lagano ulepsanom stanju uvek bila poseban dozivljaj. recimo na nekoj pustoj stazi nocu pored mora gde nema sanse da te zvizne neki sleper i treba jedino da pazis da eventualno ne zgazis nekog jeza ili zeca koji istrci sa strane. a mesec sljasti ko bonzla, mirise velebilje, vetar u kosi itd. ali da udjem cirke u saobracaj gde mi je glava u torbi od trenutka zajahivanja no way

Link to comment

Gde bre pljusak (ovde sunce ceo dan)? :o  Ja samo sto nisam krenuo ...

 

p.s. Ni juce mi nije padala kisa a presao sam barem 30km po Austrougarskoj od 19-21

Edited by Geograf
Link to comment

pa da..kako gde..juče u mom selu provala oblaka,grom mi je pukao pored glave,umal nisam pala sa bicikla a u gradu(nekih 15km dalje) ništa sunce..a najgore je što smo iz grada kao pobegli od pljuska a ustvari uleteli u najgori  :lolol:

Link to comment

Fenomenalno sam se proveo :)

 

Uhvati me ova pljuscina u povratku sa Ade.

 

Dok sam stigao do bandzija bio sam ubedjen da je dan bas lep i suncan a onda sam snimio nebo iza Djokine strcaljke

 

k1.jpg

 

Ovo je slika kod rukavca a dok sam stigao do mosta vec je krenuo kijamet. Taj prvi pljusak sam odsedeo ispod mosta al me posle u Marsala Birjuzova uhvati sledeci. Paz da necu da cekam da stane na kilometar od kuce.

 

Kocnice po pljusku maltene ne rade pa to voznju cini dodatno zanimljivijom :)

 

Al kad sam stigao kuci ispustim telefon prilikom silaska sa bicikle i lepo se rastocio u bari  :frust:  Upalim ga odmah al touchscreen prc. Srecom proradio je posle feniranja. Sad mi samo iz nekog razloga pisti kad pritisnem donja tri (fizicka) dugmeta.

Edited by katamaran
Link to comment

 

Kocnice po pljusku maltene ne rade pa to voznju cini dodatno zanimljivijom :)

 

Moje rade ali totalno drugačije (i naravno teže se prikoči).

I puštaju totalno blesave zvuke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...