Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Na uzbrdicama se ne preznojis kad si u kondiciji - nista vise nego kad vozis po ravnom. Ja imam prijatelje koji voze fiksije po bg brdima, pa opet ih ne izbacuju iz kancelarija zbog smrada.

Za kad zuris je vec druga stvar :)

Link to comment

Na uzbrdicama se ne preznojis kad si u kondiciji - nista vise nego kad vozis po ravnom.

-1000

Mnogo je veći napor na uzbrdicama. Jedino ako ćeš da okrećeš pedale 5km/h. Pa i tada se opet više trošiš i znojiš. Nije isto čak i ako po ravnom voziš iz sve snage. Ko treba da se popne preko mosta do Knez Mihajlove, od železničke do Slavije, od Slavije na Bulevar mora da se oznoji.

 

I kad udejs malo u fazon, ni ne oznojis se, tako da nije problem za kancelariju.Meni treba oko 10km do posla I skroz mi je ok to

Pominješ erport siti, pa ću zaključiti da voziš po ravnom, što se mnogo razlikuje od pentranja po uzbrdicama turskog Beograda. Kada sam živeo na Zvezdari na posao sam dolazio suv kao barut, ali zato kada bih se vraćao bio sam gola voda.

Link to comment

@Geograf  verovatno jeste zgodnije, al da imam taj motor kazem ti palio bi ga(il kako vec) na svakoj uzbrdici, ovako moram da pedalam.

 

da, vozim vecinom po ravnom, cak I nizbrdo;), ali stvarno kad se vracam, imam jednu uzbrdicu kod FMP-a, I ako nije bas prevruce I presparno, nisam preterano znojav

Link to comment

To je ta,idem svaki dan tuda.nego, dal neko zna il je pazario onaj nosac sto se kaci na kola pa nosi bajs, I jel to sigurno, dajte neki link gde da pazarim.treba mi za sutra.fala

Edited by Montmorency
Link to comment

Danas namestio nove gume  Schwalbe  "Big apple" 28x2.15"  , postojece Schwalbe "Rapid rob" 29x2,25" cuvam za prirodu ... Jedva cekam da ih probam sada :)

Link to comment

4uba5aju.jpg

 

Nova igracka. Sad konacno mogu u osvajanje americkog juga na omiljenom prevoznom sredstvu.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Znači, može 28" na 29"? :)

Jedva :)

 

4uba5aju.jpg

 

Nova igracka. Sad konacno mogu u osvajanje americkog juga na omiljenom prevoznom sredstvu.

Opa Specialized full suspenzion ... To ces da teras off road ?

Link to comment

a juče videh kako lepo i fino neka devojka vozi bicikl i nosi kišobran :lolol:

 

(ja sam inače pokisla kao miš ali ako, znala sam da će tako biti pa sam imala kišne pantalone i kišnu jaknu i sve)

Link to comment

Pa dobro , ako moze Ereserhead da vozi sa dve kacige i kisobran u voznji ne zvuci tako cudno ...  :D

Kisne pantalone = mokre pantalone ?

Edited by Geograf
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...