Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Ja zamolio "obezbedjenje"(dezuraju bas tu na ulazu) da bace oko na bajs , u stvari  vise im dao  do znanja da je moj i da ne ocekujem nikakve "majstore"...

Link to comment

full movie

 

 

 

film je vrlo poucan i zabavan moram priznati

prikazuju kako u sred bela dana testerom i elektricnom smirglom seku lance i kradu bicikle, bez da se iko okrenuo

Edited by belch
Link to comment

@ velocipede   hahaha.ocu ovakvu frizuru!! nemam dres kod ovde, tako da mogu I bez kravate

Edited by Montmorency
Link to comment

@ geograf   super sto si nasao gace.ja sam pazario neke crne, 1990 din su bile. Meni su inace ukrali bajs ispred ulaza u kucu! sasd sam kupio neki lanac od 3kg, video sam da ste ga pominjali pre par strana, I sad mi je malko lakse:)

 

ne umem ni da kvotujem, al zato editujem ko car;)

Edited by Montmorency
Link to comment

@ geograf   super sto si nasao gace.ja sam pazario neke crne, 1990 din su bile. Meni su inace ukrali bajs ispred ulaza u kucu! sasd sam kupio neki lanac od 3kg, video sam da ste ga pominjali pre par strana, I sad mi je malko lakse:)

 

ne umem ni da kvotujem, al zato editujem ko car;)

Pa i ja sam uzeo te Nakamura "Dry-Plus" .... Ja moj bajs drzim u stanu , nema druge ... A ostavljam ga na javnom van ociju desetak minuta i to sa obavezno skinutim sedistem ! Cenim da mu se ne obija u-lock ako ga posle ceka rizicno guranje bajsa ...

 

p.s. Imas dugme "Quote" sa desne strane svakog posta , to kliknes i imas  reply automatski na taj post ...

Link to comment

Sada I ja drzim bicikl unutra, a dok sam na poslu napolju je ali ne skidam sediste, al  cenim da u airport city-ju bas I nece da kradu, mada mozda I gresim.Nego,kad vec pisem ovde, dal neko ima predlog za neko sediste dobro, nesto me sve boli, posle 50+km

 

:) evo sad sam klikno na quote

Link to comment

Ja sam po preporuci uzeo neko za nekih 1000 dinara (mada mi je posle preporucivao da se strpim za neko drugo za 1500) i super sam zadovoljan.

 

Pozadi pise samo - Anti compression Italia

 

edit: marka je Basano

 

mislim da je to ovo

 

edit: one opruge definitivno nemaju veze sa samim sedistem. To je ovaj verovatno odvojeno uzeo

Edited by katamaran
Link to comment

Sada I ja drzim bicikl unutra, a dok sam na poslu napolju je ali ne skidam sediste, al  cenim da u airport city-ju bas I nece da kradu, mada mozda I gresim.Nego,kad vec pisem ovde, dal neko ima predlog za neko sediste dobro, nesto me sve boli, posle 50+km

 

:) evo sad sam klikno na quote

Tesko da si kliknuo na "Quote" pored mog posta ... :)

Ja sam bas dosta pukao za sediste (originalno KTM je bilo neizdrzljivo) jer je za mene to najvazniji deo bickla 

SED-156_1.jpghttp://planetbike.rs/pbshop/Biciklizam/Delovi/Sedi%C5%A1ta/SEDI%C5%A0TE-RESPIRO-SOFT-MODERATE-5131DET-black/13627/

Ovo je za vozace koji najcesce voze po uglom od 60" , mada po meni bolja je ova uza varijanta  koja je navodno za vozace koji voze jos nagnutiji (30") , mislim bolja je za duze vozne koje vidim praktikujes ...

SED-1561_1.jpg\

http://planetbike.rs/pbshop/Biciklizam/Delovi/Sedi%C5%A1ta/2053/

 

p.s. Verovatno postoje isto dobra sedista za manje pare , ovo gore sam uzeo bukvalno na preporuku ovih iz prodavnice "Da je sigurno dobro" ...

Link to comment

Moj ortak dao 5 soma za sedište, ipak mislim da je previše, pa ne znam kakvo da je. A i sumnjam da postoji bilo koje koje posle određenog vremena ne boli.

 

Ja sam uzeo neko za nešto manje od 1500 dinara, neo gel, nešto, ne mogu da se setim... OSETNA razlika u odnosu na fabričko, tako da sam zadovoljan.

Link to comment

to respire sediste izgleda ozbiljno, videcu da uzmem takvo, ako se ovo I dalje nastavi.I ja sam dobio uz scott-a ovo sediste koje ubija kolko boli dupe

 

 

e pa ne radi mi quote, definitivno

Edited by Montmorency
Link to comment

Moj ortak dao 5 soma za sedište, ipak mislim da je previše, pa ne znam kakvo da je. A i sumnjam da postoji bilo koje koje posle određenog vremena ne boli.

 

Ja sam uzeo neko za nešto manje od 1500 dinara, neo gel, nešto, ne mogu da se setim... OSETNA razlika u odnosu na fabričko, tako da sam zadovoljan.

PA ovo moje kosta 5970 , sto je cak i manje nego preporucena cena proizvodjaca .... http://www.selleroyal.com/en/comfort/respiro-soft-athletic Izuzetno sam zadovoljan i stvarno posle godinu dana ne vidim razliku od novokupljenog ... Po meni ako vozis bajs svaki dan , ne treba zaliti pare za sediste , kako zbog konformiteta tako i zbog samog zdravlja (posebno ako je muski pol u pitanju) ...  

@ Mont

Pojma nemam zasto ti ne radi Quote , pitaj nekog od moderatora u cemu je problem ...

Edited by Geograf
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...