Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

znoje se al se i luftiraju..nemam pojma,meni to u poslednje vreme bas jako smeta pa shvatam korpu kao 1 spas,ja je jos uvek nemam ali jako zelim i vidim smisao

Link to comment

Sinoc sam na ovo moje cudo nakacio ranac i super je funkcionisalo , ali ja sam to "cudo" uzeo najvise zbog u-locka sa zgodnim nosacem za bajs a ne toliko zbog paktregera ... U svakom slucaju idealna kombinacija  ^_^

 

 

ulock.jpg

Link to comment

Ja sam kupio pak treger sada pre puta, jer nije bilo šanse da dozvolim sebi da teglim ranac na leđima ceo dan.

 

Korpa je super za one kojima je potrebna, meni mala torbica za pare, fon, ključeve i sl radi posao jer ne ideš bajkom u šoping i sl.

 

Ovu sam pazario, odlično je, a i prošao sam 11oo dinara jeftinije, trpi do 25kg.

 

http://planetbike.rs/pbshop/Biciklizam/Oprema/Pak%20tregeri%20i%20korpe/5018/

Link to comment

Dok mi se napuni telefon pokvari se vreme. Provozam manje parce (25. maj - Brankov most) i dok sam dosao kuci opet sunce. Hoce to kad baba Kurane krenu sa vradzbinama.

 

Bar sam imao kesu i nabrao dzenarika da imam i kuci da jedem :) Naravno dovezao sam ih u korpi.

 

Korpa je milion puta prakticnija od ranca. Ja je vec kapiram kao sastavni deo bicikle (iako se samo nakaci na volan) i potpuno mi je isto vozio sa njom ili bez nje. I kad promenim bajk korpa ide sa mnom.

 

korpaV.gif

 

:wub:

Edited by katamaran
Link to comment

meni kvari aerodinamiku dok pokušavam da oborim brzinski rekord u spuštanju biciklom

Napunis je do vrha kamenjem i cenim da na dobroj nizbrdici pada rekord ...  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...