Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=7251&page=2150&do=findComment&comment=1720577

:fantom:

 

 

btw: Korpe, torbice, korpice su višestruko korisne. Gde god da ideš i kako god da voziš bajs.

Ja u prednju torbu, korpicu i srednju trouglastu torbu (u stvari ona bude prazna) napakujem sve što mi treba kada idem na pentranje.

Link to comment

Meni korpa toliko prakticna da me bas briga kako izgleda(a meni ni ne izgleda lose).

 

Na pijacu redovno idem biciklom :)

Edited by katamaran
Link to comment

samo da pomenem da mi nije zao bilo kog ko se strmekne i izpolometa pokusavajuci da obori brzinski rekord u spustanju biciklom, pa makar prebio sve 4.

stavise, nadam se i kakvom snimku, cisto da se sit ismejem :)

Link to comment

mnogo je bezbednije skinuti se u gaće i pustiti nekog da te pesnicama udara po glavi i telu  -_-

za to i imamo pregršt snimaka  ^_^

Link to comment

skroz lepo i fino živim bez korpe

 

 

a jedna moja drugarica kad je skoro kupovala bicikl najvažnije je bilo da ima korpu, sve ostalo manje više, još uvek se zezamo na tu temu :lol:

Link to comment

Meni ta korpa nekako ima smisla jedino ako oces da provozas kucnog ljubimca ili recimo da odes na plac na naberes jabuke ... Za sve ostale svakodnevne potrebe , ranac ti zavrsava posao ! Ne volim preterano ni one silne torbice sto se kace , odnosno sve sto landara (lupa ,cangrlja) na bicikli dok vozis ...

 

p.s. Naravno pricam o bicikli kao rekreativnom rekvizitu , ako je prevozno sredstvo za raznorazne delatnosti onda mi i prikolica ima smisla ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...