Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

+1

 

 

Mnogo sam lenj, pa me mrzi da tražim onaj tvoj post gde se hvališ kako si "jurila" svih 40km/h niz bulevar i kako ne smeš brže. :fantom:

Ja niz bulevar volim da se zaletim ko sivonja ali sam imao par incidentnih situacija sa iznenadnim isparkiravanjjima.

 

Danas sam se malo zezao sa brzinomerom i 45 sam presisao jedino u podvoznjaku kod 25. maja. Na ravnom lagano dodjem do 35 al dalje tesko jer mi kolena vise nisu nizasta :(  Mozda zato sto sto imam samo jednu svalbe gumu :) 

 

Interesantno da mi je 25 neki cruising speed gde ni ne osecam pedale a vec  35 se lepo oseti.

 

evo i ove bebice od kilo i trista (evra) sto mi je zapala za oko

 

03072014927.jpg

 

Mnogo mi se svidja al mi se tolke pare svidjaju jos vise :)

Edited by katamaran
Link to comment

jel si nekad seo na drumaša?

Nisam. Jasno je meni i lakši bajs i tanje i ćelavije gume, o fizičkoj spremi da i ne govorimo. Al' opet, mnogo je. :D

Link to comment

ja imam i dokumentovano

 

 

389224_10150757312602580_1825853778_n.jp

 

 

i drugarov komentar

 

 

 sledeci put okreci malo pedale i PUSTI KOCNICU!!!!
Edited by belch
Link to comment

btw kad smo već kod plašenja, plašim se da skrećem jako i brzo (onako kad krene bicikl da se centrifugalno spušta na stranu, brrrr :ph34r: )

Link to comment

Da se i ja dokumentujem sa danasnjim maksimumom

 

04072014930.jpg

 

Ovde vise niko nikom nista ne veruje na rec :(

 

edit: nikad ostrija slika. Da se ne vidi da sam fotosopovao brojke :fantom:

 

edit: nesto bolja slika. Sa sve mojom tetkastom korpom :)

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam pricao o brzinama (nizbrdo) do kojih mozes kako-tako svesno da kontrolises svoj bicikl u slucaju neke neocekivane situacije (ceste u gradu) u ostalim slucajevima(vecim brzinama) si jednostavno nemocan ... Osamdeset na sat nizbrdo moze po meni svako da izvuce , jedini uslov je da je dovoljno lud (nebitna je fizicka sprema ili tip bicikla) i pronadjes sto duzu provaliju ali to po meni nije biciklizam vec cist egzibicionizam... Tako da mi je ovo slikanje brzinomera  dodje kao klinacko takmicenje "ko je najludji" , posto vi niste klinci stvarno ne kapiram sta sa tim hocete da pokazete ?! 

 

@ Kat...

Koji ce ti djavo stvarno ta korpa ? :)

Edited by Geograf
Link to comment

Na rekreativnoj mi obicno zvrji prazna al sto puta iznenada iskoci potreba da se nesto ponese. Lepo je znati da mozes :) 

 

Sta je ta korpa u svojoj karijeri sve preterala :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...