Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Dolazis sam ? Meni dva ortaka naravno otkazala u zadnji cas (jedan se prosro a drugi morao hitno na plac .... koji glupi izgovori  :isuse: ) , tako da se premisljam ali najverovatnije dolazim ...  Ko jos sa foruma dolazi ?

Link to comment

Km se uvek odrzava, sa ili bez najave, uvek :)

Ja se plasim da ipak ne dolazim, ruka mi je jos rovita pa se plasim da se ne rasklima ponovo.. mozda dodjem na piknik na kraju

Edited by belch
Link to comment

Jbt... Deliji se odsrafljuje koleno , tebi rasklimava ruka .... za Katamarana ne smem ni da pitam :)

Idem , ako neko vidi crno-narandzasti KTM (29er) neka se slobodno javi ...

Link to comment

Katamaranu je danas dosao sestric pa sam vodio njega i malog komsiju na Tas. Izmorili su me ko da sam vozio 400km :)

 

10397170_546292155475528_279845526637666

 

Topciderski park je mnogo lep. Steta sto nema bezbednog puta od Ade do tamo.

Link to comment

Da, u povratku jurili 45 preko mosta, sa sve kamionima koji tutnje pored nas :D

Fino je bilo danas...

 

uploadfromtaptalk1403980239759.jpg

Edited by nbg4ever
Link to comment

Mi smo isli putem u povratku. Ima jedno trijes santima uz desnu ivicu gde su one resetke za odvod. To je kao i odvojeno belom linijom. Mozda je moglo negde da se prebaci i na pesacku stazu kad smo dosli do mosta, al ko ce sad na to da pazi kad ima gomila pristupnih puteva bas sa te strane

Link to comment

Stvarno lep biciklisticki izlet do Topcidera po prelepom vremenu , definitivno postajem redovan clan kriticne mase ... :)

 

p.s. Sve vreme imao drustvo za pozeleti ...  :wub:

Link to comment

Evo mali izveštaj iz kreveta :) Samo ko je vozio 12 sati uz naravno pauze, zna kakav je osećaj okupati se i zaleći... Svrš!

Elem... Novi Sad, Zrenjanin, Lazarevo, Sečanj, Jaša Tomić, granica, neka Rumunska (jako lepa) sela, Temišvar. Do Zrenjanina smo pokidali, stigli za tipa 2 i nešto sata vožnje. Prva duža pauza, ručak i sl.. Krećemo i totalno neočekivani maler - raspala mi se god damn pedala... Sjeban navoj kako na pedali, iznutra još više, sve pojedeno, 6 km do Lazareva... Odemo tamo nekako, vozio sam okrenem desnu pa levu spustim samo gazeći onaj nosač pedale, upute nas meštani na nekog auto električara, i car samo gurne neki šraf i pritegne sa navojem i kontra navojem i tako sam giljao narednih 105km...

 

Bajs mi ide KAO SAN, uživao sam kao nikad... Schwalbe gume road cruiser, to mili po asfaltu kao da lebdim, matere mi, ne čuje se ni najmanji šum trenja gume od asfalt, osetim da ulažem manje napora za istu i bržu vožnju, 1 vrh...

 

Imali smo jednog smarača koji se raspao i nismo mogli brže od 20 da vozimo jer odmah osetno zaostajao... Poludeo sam. 3 puta okrenem pa stani... Stigli uveče oko 22 sa pređenih 155km. Kako smo prešli granicu, tako su mi nestali svi sitni bolovi u butinama (zanemarljivo), čak mi i dupe nekako sraslo u sic. Stigli smo tamo, imao sam osećaj da sam mogao ladno još 50, 100, ne znam šta bi...

 

Sve u svemu, super avantura :)

 

2a8yhu5a.jpg

Link to comment

Svaka cast  :thumbsup:  Nastavljate da vozite po RUmuniji ili se vracate sutra ?

 

p.s. Evo me na jednoj slici(majca sa brzim gonzalesom i ispalim stomakom)  sa danasnje kriticne mase ..

 

10489921_10203565587447541_2846769630089

Link to comment

Kako mislis tuzno ?  Oko 17h bilo je bas fino popunjeno (za utisak nekog ko je prvi put tu ;) )

 

  

 

I za kraj moj bajs  :)

IMG_20140628_183619.jpg

Edited by Geograf
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...