Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

kritična masa ne ide stazama, isključivo kolovozom

mislim da nema nikakve staze na tom potezu

Jel ide ispred te povorke neki "safety car" ili kriticna masa bez dogovara sa saobracjnom policijom izadje na ulice ?

Link to comment

ne ide safety car ali idu panduri na motociklima.

kritična masa ima i svoje redare koji obezbeđuju masu ako nema policije

Edited by belch
Link to comment

Ništa :)

KM se inače održava svake poslednje subote u mesecu, ide se sporim tempom, bude baš veselo, bude i male dece, što na sopstvenim što na roditeljskim biciklima

Link to comment

Odakle? Iz Pazove ima preko 200km

 

Iz NS-a 159km. Do sada sam najviše vozio 110, ali pošto je all day long ride i da ćemo krenemo ranije, kontam da je izdržljvo. ™

Link to comment

na ridewithgps piše da ima 135km, preko zrenjanina, uz maltene nepostojeću visinsku razliku.

ako si barem dva puta vozio bajs ove sezone nećeš imati problema

 

klik!

Link to comment

na ridewithgps piše da ima 135km, preko zrenjanina, uz maltene nepostojeću visinsku razliku.

ako si barem dva puta vozio bajs ove sezone nećeš imati problema

 

klik!

 

Šta dva puta, vozio sam ŠEST!

 

Cool... Što meni izbacuje na google maps također 159, nije valjda da nema puteva krštenih za avtove?

 

p.s. sutra stižu gume švalb-ke <3

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Koju zastitu koristite za vase bajseve ? Ja godinama nemam nista (bajs stoji u stanu , napolju se ne odvajam vec samo voznja) ali nekad imam potrebu da svrarim na koji minut do prodavnice (pekare) ... U-lock nemam gde da smestim , posto je geometrija okvira specificna a onaj ozbiljniji lanac za motore mi deluje preglomazno i pretesko (ostalo mi ne deluje bezbedno ni za 1 min. bez paznje)...

Link to comment

Planiram da uzmem neku debelu lancinu al nikako da stignem. Cini mi se da nisu previse skupi.

 

edit: ovo mi se svidja al mi se ne daje 2400

Abus-Expedition.JPG

 

Jednom sam video nesto slicno na pijaci za 750 kinti. Mozda cak i deblji lanac.

Edited by katamaran
Link to comment

ne znam, al ja najviše verujem rwgps, on ti da i visinski profil :)

 

Skoro su imali neke greške na mapama, pojavljivali su se neki čudni pikovi na visinskom profilu...  Evo i sad, vidi na ovoj tvojoj ruti na 18. kilometru neko uzvišenje od skoro 280m i uspon od 32.5 %. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...