Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

sad bih vam se rugala kakvi ste to biciklisti kad ne možete onolicki uspon vozeći, se onda setim kakva sam ja biciklistkinja ove sezone pa ću ćutati

:(

Link to comment

sad bih vam se rugala kakvi ste to biciklisti kad ne možete onolicki uspon vozeći, se onda setim kakva sam ja biciklistkinja ove sezone pa ću ćutati

:(

U zadnje vreme sve trazim neko drustvo za voznju ili povedem klinca ... pa mi lift dodje mnogo prakticnije ... Sto se tice same forme , ni tu se isto kao ti  ove godine ne mogu bas puno pohvaliti :)

Link to comment

Jos mi na vrhu stepenica ponovo ispali srafovi iz metalne pedale za potpun ugodjaj :)

 

Bilo bi lepo da Fanta danas opet ima promociju na Adi. Tri flasice su mi juce uvalili pa nisam morao da se trosim na pice :)

Link to comment

 

 

U subotu 28. juna održaće se 39. Beogradska kritična masa! Pozivamo vas da se priključite prvoj letnjoj vožnji ove godine, okupljanje počinje u 16:30, a vožnja u 17h sa Trga Republike.

 

Letooo je stiglo i hajde da zajedno proslavimo njegov dolazak! Provozaćemo se ulicama grada, i preko Brankovog mosta, Novog Beograda i mosta na Adi dopedalaćemo do Topčiderskog parka - a u parku piknik!!! Ponesite frizbije, lopte, badminton, ćebenca, voćkice i osvežavajuće napitke, pa da uz druženje, zabavu i dobro raspoloženje pokažemo svim Beograđanima da su letnji dani na biciklu još lepši! Kao i uvek dobro osvetlite svoja nemotorizovana vozila i ponesite pištaljke, zvonca, zvečke... Vozićemo pažljivo i strpljivo, umerenom brzinom do 15 km/h. Detalje rute možete pogledati na linku ispod teksta!

 

Kritična masa je grupna vožnja po ulicama grada koja za cilj ima podizanje svesti o ravnopravnom učešću biciklista u urbanom saobraćaju. Veliki broj gradova u svetu (a sve ih je više i u Srbiji!) ima ovakvu manifestaciju koja je vid borbe za bolje uslove i prava biciklista, ali i sjajna je motivacija za one koji još nisu počeli da koriste bicikl kao prevozno sredstvo. U Beogradu se Kritična masa organizuje više od tri godine, svake poslednje subote u mesecu sa početkom u 17h sa Trga Republike.

 

Vidimo se u subotu!!!

 

ruta

 

full.png

 

na ovu ću se potruditi i ja da dođem, ako mi u sredu skinu gips

Edited by belch
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...