Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Dragi moji cikloforumaši,

u subotu se otvara bike kitchen u beogradu, gde ćete moći da za dž popravite svoj bicikl (tj da vam ga mi popravimo, ili da naučite kako da ga popravljate sami). 

Za sad će iz objektivnih razloga radionica raditi sat vremena dnevno, od 10 do 11 pre podne.

Ukoliko vam je pomoć potrebna van tog termina, javite se na fejsbuk grupi  radi dogovora.

 

Termin otvaranja je 3. maj od 18 sati, u kafeu Green House (u okviru kog se i nalazi Bike Kitchen radionica)

Adresa je Dragoslava Popovića 22

Link to comment

Za sve koji su razmišljali da sa svojim bajsom putuju vozom na relaciji Beograd - Prag, via Budimpešta , evo par fotografija iz voza

DSC_0128.jpg

DSC_0131.jpg

DSC_0129.jpg

DSC_0132.jpg

Link to comment

Danas sasvim slučajno prošao pored bike kitchena, tek sad ukapirao da mi je to na manje od 5 minuta od posla...

Link to comment

izgleda da ću morati uskoro do nekog Bicycle Repair Mana, sve više me zeza najmanja brzina a juče mi je i lanac spao (umesto da spadne na najmanji zupčanik on lepo i fino totalno spao)

Link to comment

pogledaj da nema neki bike kitchen u tvom gradu, tamo ti to uglavnom za dž odrade ili još bolje nauče tebe da to sama radiš

Link to comment

To se srafcigerom steluje. Nije neka mudrost ali nisam uspeo ni blizu da ga nastelujem kao majstor.

 

Nocna voznja je zakon. Ne vozim vise pre ponoci :)

Edited by katamaran
Link to comment

ma probali smo već to šrafcigerom i ja još neki, i opet zeza

 

a nekoliko najmanjih brzina ne radi već više od 5-6 godina, nikako, ćao-zdravo-kaput-šlus (reko onomad BRM da je to gotovo ali da trenutno nema potrebe da i to popravlja ako ne idem u brda i planine)

Edited by Hjortron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...