Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Fina tura :)

 

Ja napred imam prastaru rubena gumu sa otprilike ovakvim kramponima

 

Schwalbe-TR2908_tn.jpg

 

A pozadi sam skoro stavio schwalbe sa manjim ali dosta gusto rasporedjenjim i ne provaljujem klizanje tamo. Danas sam bas obratio paznju zbog ove price. Kod naglog kocenja bi bilo sigurno vise proklizavanja nego na normalnoj podlozi al ne verujem nista dramaticno.

Edited by katamaran
Link to comment

A kada je vlažno? Ne proklizava ni meni po suvom. Ali mi generalno deluje sumnjivo podloga. Nisam siguran kako bi se ponašala po vlažnom vremenu.

 

I nemoj ti meni fina tura  :mad:, nego jesi li zainteresovan?

I gde su ostali? Svi junaci nikom ponikoše...  :dry:

Link to comment

Rado bih se pridružio vožnji da sam iz BG... Mada, postoji mogućnost  da dođem vozom do BG-a ili autom, ali onda nema piva :)

 

Mogu u petak da javim da li mogu da se pridružim

Link to comment

A kada je vlažno? Ne proklizava ni meni po suvom. Ali mi generalno deluje sumnjivo podloga. Nisam siguran kako bi se ponašala po vlažnom vremenu.

 

I nemoj ti meni fina tura  :mad:, nego jesi li zainteresovan?

I gde su ostali? Svi junaci nikom ponikoše...  :dry:

Tacno sam znao da je psiholoski momenat :) Jednom sam se vracao po kijametu i mislim da ni tada nije klizala.

 

Hvala puno na pozivu ali maksimalno izbegavam da vozim duze ture kroz normalan saobracaj. Priznajem da sam pussy ali sam mnogo opusteniji u prirodi :)

 

Valjda cu se sledece sezone odvaziti (od ove sam vec digao ruke) da odem do Obrenovca pa da tamo predjem most i da se vratim drugom obalom. Cenim da cu biti hrabriji posle tog vatrenog krstenja :)

 

edit: btw prosle godine sam gledao neki klip sa jako zanimljivom turom. Valjda produzi posle bloka 45 pa onda ide do nekih suma i do Boljevca (valjda). Fina voznja a opet si skoro celim putem van saobracaja.

 

edit: definitivno nije Boljevac. Seticu se valjda.

 

edit: Boljevci. Boljevac je u skroz drugom kraju Srbije.

Edited by katamaran
Link to comment

@Katamaran

 

Bojcinska suma? Ja jos cuvam taj klip sa tjuba. To mi je kao krajnja destinacija. Ako mi onaj tocak nije ozbiljnije ostecen, idem tamo u septembru. Mada mi onaj put do Boljevaca izgleda jezivo...

 

img20140823132207.jpg

 

 

Link to comment

Ta :)

 

Kolko sam gledao klip uglavnom ide kroz neke sume i vukojebine i to mi se jako svidja. Ovaj put deluje grozno al pretpostavljam da nema mnogo saobracaja na njemu.

 

edit: ovo valjda pocinje kod bloka 45

 

Odusevljava me sto nigde nije naisao na iole gusci saobracaj

Edited by katamaran
Link to comment

ta tura je odlična, u bojčinskoj šumi žive mangulice koje lutaju slobodno šumom i neki mnogo društveni konjići

na kraju ako ste voljni možete i do tarzan plaže, meni je tamo bilo baš lepo (to je malo dalje od b. šume)

Link to comment

Hvala puno na pozivu ali maksimalno izbegavam da vozim duze ture kroz normalan saobracaj. Priznajem da sam pussy ali sam mnogo opusteniji u prirodi :)

 

Valjda cu se sledece sezone odvaziti (od ove sam vec digao ruke) da odem do Obrenovca pa da tamo predjem most i da se vratim drugom obalom. Cenim da cu biti hrabriji posle tog vatrenog krstenja :)

 

edit: btw prosle godine sam gledao neki klip sa jako zanimljivom turom. Valjda produzi posle bloka 45 pa onda ide do nekih suma i do Boljevca (valjda). Fina voznja a opet si skoro celim putem van saobracaja.

 

Verovatno se vozi savskim nasipom do Boljevaca.

 

Tura do Obrenovca, pa preko mosta nazad. Ovako nešto - http://ridewithgps.com/routes/5794901

Ali je ova preko Ripnja, Bele Reke, Barajeva i Sremčice mnoooogo lepša.

 

Eto, Delija je pravi delija! :thumbup:

 

'Ajde Geografe, nemoj tu da mi se femkaš "ne ove sezone". Jok, nego za 10 godina. Kada si spremniji za dugu vožnju nego krajem godine. Da ne pominjem da ovo i nije duga vožnja, već prosečna.

 

Velosipede, ako dođeš kolima imaš pravo na jedno pivo. Ako dođeš vozom onda je nebo granica :lolol:  Dobro, 'ajde nije. Dozvoljeno je max dva piva. Jedno na jezeru Bela Reka, a drugo kod Dubokog potoka.

 

Gde je Kralj? On sigurno može da izdrži ovu turu. Ako mu nismo prespori.

 

Znači za sada imamo trojicu potvrđenih (Delija, jedan dečko sa strane i ja) i dvojicu na čekanju (Velosiped i Geograf).

Čekamo ostale - Glas, Pejsi, Montmorency, nbg4ever, laufer...

...

Hoće li Hjortron stići iz inostranstva? :happy:

Link to comment

Bio ja do Bojcinske sume, preko Jakova, pre par nedelja, ok je skroz.Ako idete, moze.ima I fina kafana tamo u sumi(pored mangulica:)), I to nesto dzaba klopa...

Link to comment

Ma kakav pejsi. Nisam u stanju da izvozam tolike deonice, narocito ako je poenta da se drzi nekakav tempo, bez razvlacenja. 

 

Mozda sledece sezone

 

(zvucim kao navijac KKCZ). 

Link to comment

Sale, video sam. Putujem u petak (nosim i bajs), inače vrlo rado. Btw, stanujem na drugoj raskrsnici tvoje trase.

 

Katamarane, predložio bih ti da pođeš. Ova tura je nešto najizolovanije od saobraćajnog prometa što možeš u Beogradu da izvezeš. Plus, u grupi će ti biti lakše da prevaziđeš strah. Obrenovac ti je pakao u odnosu na ovo. Ovde od Avale zaboraviš na automobile.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...