Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

hvala, timmi. 

otvorila sam 5 današnjih kesica. neka stoje ovi kodovi još malo, možda nekome zatrebaju, a ja ću ih lako iskoristiti ako se pokaže da nisu.

Link to comment

Al najjaci je Fei. Danima se spremao, skupljao kodove.. kad je pocelo, jurio da nadje opcije da zezne sistem, pa nesto menjao, kombinovao... dok nije dosla informacija da moze da se mulja sa vremenskim zonama i tako da se dobije vise kesica dnevno. I posto je shvatio da su ga neki drugi preduhitrili i prvi provalili tu opciju, resio da postane posten igrac i presao u drugu grupu gde je takvo varanje zabranjeno.

 

Nas Fei  :)  

 

Igram se sa Feijem vec godinama u raznim fantazijima, pogadjalicama i slicnom, nikad nije varao, cak mi se cini da je prestao da igra pogadjalicu Lige sampiona kad su uveli mogucnost da moze da se "pogadja" i par minuta nakon sto se nesto desi. Jurenje kodova i kombinovanje slicica nije varanje. 

 

neću da varam. hvala na ponudi. :)

 

:thumbsup:

Link to comment

mislim da ne treba vise  od par kodova. tri kesice se dobiju svaki dan + jedna na kviz + 4 koda koje svi mogu da iskorsite + dodatna kesica za svaku popunjenu reprezentaciju. kad se predje pola albuma, ima visak kesica i ne znas sta ces s njima.

Link to comment

@tinaa i ostali

 

ja samo ne vidim kako je ovo varanje™ ako ti sam sajt dozvoljava da biras drzavu kad zelis. ako vec hocete da se vodite tim putem, onda je i nas sistem "alzirce za brazilce", cak i ako nisu dupli, isto tako varanje.

 

i za boba miloga, prestanite s moralisanjem, neko je izabrao da ceka pet kesica citav dan, neko da ih otvara kad hoce. sta je tacno problem?

Edited by Timmi
Link to comment

Ko moralise? Kod nas u grupi se ne igra tako, vi igrajte kako hocete.

 

Varanje je ako pise u pravilima da je dozvoljeno otvaranje 5 kesica dnevno, a neko otvori 55. Menjanje neduplikata se nigde ne spominje i to je slicica za slicicu, niko ne ostvaruje neku dodatnu korist time.

Link to comment

A sta je sistem, Alzirce za Brazilce? Ja sam Alzirce odavno popunio, al Brazilaca nigde ni od korova. Kao da su ih mnogo manje otstampali nego sto je trebalo :)

Link to comment

Ko moralise? Kod nas u grupi se ne igra tako, vi igrajte kako hocete.

 

Varanje je ako pise u pravilima da je dozvoljeno otvaranje 5 kesica dnevno, a neko otvori 55. Menjanje neduplikata se nigde ne spominje i to je slicica za slicicu, niko ne ostvaruje neku dodatnu korist time.

 

A dugo ti je i trajalo moralisanje... Na prvom iskusenju si poklekla i ponudila novoj clanici grupe opciju varanja :D :P

Link to comment

@tinaa

zapravo pise "Swap Duplicates" prilicno velikim slovima, jel to znaci da ne igrate po pravilima?

 

usput, ono vece je bilo super zabavno, jer smo konacno svi bili u isto vrijeme i dobijali slicice, sto nije slucaj kad ih dobijes u 3am.

Link to comment

A sad prebrojah ovaj realni album. Imam zalepljenih 164 slicie, i 27 duplikata. (negde sam izgleda omanuo u brojanju za 1, mora da bude dlejivo sa 5 :) )

 

Jos desetak dana i krecem na terazije. Jedva cekam :D

Link to comment

A dugo ti je i trajalo moralisanje... Na prvom iskusenju si poklekla i ponudila novoj clanici grupe opciju varanja :D :P

 

Zato sto smo joj mi rekli da ce da dobije kesice i ako ne bude dolazila svaki dan, sto nije bilo tacno. S druge strane, sada se vise ne takmicimo protiv druge grupe (koliko znam, to je bila poenta s ovim grupama) i dozvolili bismo joj da nas stigne da se ne smori kad mi zavrsimo, jer smo svi daleko ispred nje, a najavila je jos i pre pocetka da nece biti tu neko vreme i cak htela i da izadje iz grupe zbog toga. Ako je ona nama htela da ucini, onda bismo mogli i mi njoj. Trece, to je bio samo predlog da odluce clanovi grupe, nisam rekla cak ni da bih ja glasala za tu opciju.

 

@Timmi sa i: U pravilima se navodi "swap stickers", a to sto je logicnije da ces da menjas duplikate je nesto drugo. I dalje ne znam sta se dobija time sto se menja bilo koja jedna slicica za bilo koju jednu slicicu.

Link to comment

Al najjaci je Fei. Danima se spremao, skupljao kodove.. kad je pocelo, jurio da nadje opcije da zezne sistem, pa nesto menjao, kombinovao... dok nije dosla informacija da moze da se mulja sa vremenskim zonama i tako da se dobije vise kesica dnevno. I posto je shvatio da su ga neki drugi preduhitrili i prvi provalili tu opciju, resio da postane posten igrac i presao u drugu grupu gde je takvo varanje zabranjeno.

 

Nas Fei  :)  

Zasto lazes i podmeces?

Kodove sam skupljao kao i svi. Sta znaci spremao se danima?

Koje sam to opcije jurio da zeznem sistem? Sta sam mijenjao? Kombinovao?

Niko me nije preduhitrio, bio sam prisutan kad je to provaljeno™ i pokusao da ih obuzdam ali nisu htjeli da stanu pa sam otisao u grupu u kojoj se igra normalno a nikakvo varanje tada nije bilo zabranjeno.

 

Link to comment

Neko ko ima 6000 za zajebanciju kupi odmah kutiju i popuni album za par dana, neko drugi kupuje po par kesica pa kad završi... Tako i ovde, neko izabere da otvara 5 kesica dnevno a neko da menja zone i završi za jedan dan.. I niko nema nikakvu materijalnu korist od toga, samo zabava.. Stvar izbora, opušteno ljudi.. ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...