Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Ima neka grupa da je skoro pocela? Ja imam 80ak slicica

Dođi u Timmijevu grupu, skoro svi smo završili, ali imamo dosta duplikata, pa možeš brzo da završiš.

Link to comment

Ukoliko neko iz moje grupe propusti obavestenje koje sam tamo ostavila: varanje ce biti kaznjeno izbacivanjem iz grupe. Jedan je upozoren i bice mu oprosteno ovog puta (mada moze sam da se prebaci u drugu grupu ako zeli, posto je kod nas presao Fei upravo zbog tih stvari), ali nakon ovog upozorenja ostale koji budu varali izbacujem cim primetim. Nadam se da je to ok ostalima u grupi. 

Link to comment

Dođi u Timmijevu grupu, skoro svi smo završili, ali imamo dosta duplikata, pa možeš brzo da završiš.

 

Pa, hajde, mozda nekome pomogne ovo malo mojih duplikata. Tj. ako nema nekog takmicenja, pa da morate sto pre da zavrsite.

Dajte ime grupe

Link to comment

vratila sam se. izvinjavam se devojčicama ako su nešto izgubile zbog mog odsustva.

napisala sam tamo na zidu šta imam, ali niko ne reaguje. :(

 

da ponovim i ovde: grk maniatis, slonovača gervinho, urugvaj borges, argentina romero, iran heydari, portugalija coentrao. šta vi nudite? šta da tražim?

 

razočarana sam što su me dočekale samo tri kesice. rekli ste mi da će mi svakako stizati dnevna doza iako se ne logujem. mislila sam da će sad da mi dosadi otvaranje. :)

 

pošaljite neki kod, a ja odoh da igram triviju.

Link to comment

vratila sam se. izvinjavam se devojčicama ako su nešto izgubile zbog mog odsustva.

napisala sam tamo na zidu šta imam, ali niko ne reaguje. :(

 

da ponovim i ovde: grk maniatis, slonovača gervinho, urugvaj borges, argentina romero, iran heydari, portugalija coentrao. šta vi nudite? šta da tražim?

 

razočarana sam što su me dočekale samo tri kesice. rekli ste mi da će mi svakako stizati dnevna doza iako se ne logujem. mislila sam da će sad da mi dosadi otvaranje. :)

 

pošaljite neki kod, a ja odoh da igram triviju.

kako bzvz nick. ko neka udovica iz platiceva*, cetrajsprve.

 

 

*selo u sremu, puno njemaca bilo

Link to comment

vratila sam se. izvinjavam se devojčicama ako su nešto izgubile zbog mog odsustva.

napisala sam tamo na zidu šta imam, ali niko ne reaguje. :(

 

da ponovim i ovde: grk maniatis, slonovača gervinho, urugvaj borges, argentina romero, iran heydari, portugalija coentrao. šta vi nudite? šta da tražim?

 

razočarana sam što su me dočekale samo tri kesice. rekli ste mi da će mi svakako stizati dnevna doza iako se ne logujem. mislila sam da će sad da mi dosadi otvaranje. :)

 

pošaljite neki kod, a ja odoh da igram triviju.

 

Nismo nista izgubile :), a cak i da te je docekalo 20 kesica, mogla bi da otvaras samo po 5. Kodovi stizu u inbox.

Link to comment

kako bzvz nick. ko neka udovica iz platiceva*, cetrajsprve.

toni, što se ne igraš s nama?

 

*selo u sremu, puno njemaca bilo

da, baš treba platičevo da mi objašnjavaš.  <_<

 

Nismo nista izgubile :), a cak i da te je docekalo 20 kesica, mogla bi da otvaras samo po 5. Kodovi stizu u inbox.

hvala. pokupljene kesice. :)

 

sad mi se ne sviđa ovo za otvaranje. izgleda da ću moći samo još jednu danas da otvorim. :(

Link to comment

sad mi se ne sviđa ovo za otvaranje. izgleda da ću moći samo još jednu danas da otvorim. :(

 

Pa postoji nacin za varanje i otvaranje vise kesica u toku dana, tako su ovi iz muske ekipe svi vec skoro zavrsili sa popunjavanjem, kod nas se izbacuje iz grupe za takve stvari, ali mozda tebe da pustimo da nas pristignes. Stavljam predlog na glasanje za sve clanove grupe.

Link to comment

Nisti nisi popustio... Imas vremena da lagano popunis. A mozes kod Delije i mene u grupu. Malo nas je, al smo govna.

 

Tim ID: 10239,

 

pass: parapsiho.

 

 

 

Kod nas moze da se vara, a ne mora. Mozes brzo da skupljas, ali mozes i polako...

Link to comment

Al najjaci je Fei. Danima se spremao, skupljao kodove.. kad je pocelo, jurio da nadje opcije da zezne sistem, pa nesto menjao, kombinovao... dok nije dosla informacija da moze da se mulja sa vremenskim zonama i tako da se dobije vise kesica dnevno. I posto je shvatio da su ga neki drugi preduhitrili i prvi provalili tu opciju, resio da postane posten igrac i presao u drugu grupu gde je takvo varanje zabranjeno.

 

Nas Fei :)  

Link to comment

Pa postoji nacin za varanje i otvaranje vise kesica u toku dana, tako su ovi iz muske ekipe svi vec skoro zavrsili sa popunjavanjem, kod nas se izbacuje iz grupe za takve stvari, ali mozda tebe da pustimo da nas pristignes. Stavljam predlog na glasanje za sve clanove grupe.

neću da varam. hvala na ponudi. :)

 

kasno se setijo jebiga. tek nekidan kacam video temu.

nije kasno. uključi se negde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...