Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ja samo da kazem da sam za akciju tek od 1. juna. Do tada sam u zavicaju.
A, izvini onda, nisam te dobro čuo.Venome, sem što okrećeš telefone, igraš li neki basket? Ima nas 5, s' tobom 6, a gde je 6, tu je i 10.
Link to comment
A, izvini onda, nisam te dobro čuo.Venome, sem što okrećeš telefone, igraš li neki basket? Ima nas 5, s' tobom 6, a gde je 6, tu je i 10.
pa ja racunam da necete da odustanete do tada :D
Link to comment

I zajcev se javio da je siguranDakle, ada subota 16h?Kalish radni dan oko 21 ili 22h? (osim ove srede zbog finala LS). Moze i nedelja uvece, ne fali joj nista.Ajde prebrojavanje za subotu adu iznova:1. Ich2. Zajcev....

Edited by ducca
Link to comment

to je to, vidimo se u 16h kod kamenja a potom se sakupljamo telefonima ko kasni (kao i uvek)... Pretpostavka je da ce do golf kluba pre biti slobodnih terena.ko je jos raspolozen da dodje, broj mesta je neogranicen.

Link to comment
Zao mi je, ipak nisi Bryant
btw, scena npr. 20 minuta posle druge tekme finala partizan-zvezda - neki matori lik (go do pojasa i obliven znojem pritom) shutira na kosh, niko od ljudi iz hale nema predstavu ko je u pitanju (a ni odakle mu lopta), mi ga pitamo, chovek odgovara "ja sam novi kobi brajant". Edited by Teixeira
Link to comment
btw, scena npr. 20 minuta posle druge tekme finala partizan-zvezda - neki matori lik (go do pojasa i obliven znojem pritom) shutira na kosh, niko od ljudi iz hale nema predstavu ko je u pitanju (a ni odakle mu lopta), mi ga pitamo, chovek odgovara "ja sam novi kobi brajant".
Fancy ti li si? cool.gif
Link to comment

djizs, izvinjavam se sto sam bio skeptican, te nisam ni proverio forum. lepo se sigrajte, a s menom drugih puta. ja danas pikam na novom beogradu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...