Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Zovite me Slalom Ghost...Zezuo sam koleno na skijanju. Nije nista strasno, istegnuce ligamenata, ali cenim da je sezona upitnaTM.Nadam se da klub nece da me odere sa pola milke.

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ja sam sjebo nogu u proshli utorak (mislim da je to neka stara povreda...), a u nedelju sam na momente imao problema i da potrchim. Valjda cu da budem ok do nedelje, pa u tu svrhu preskachem vecherasnju kosharku :D.

Link to comment

Ja ni tamo ni ovamo....50-50 da dodjem. Gotovo da be osecam bolove, ali ako se opet sjebem onda bi mi sledila duza pauza. Javljam mozda tek u nedelju da li dolazim. Volja je tu u svakom slucaju...

Link to comment
Propustam. Stanje je takvo da ovaj post pišem sa šalom oko vrata i toplim napitkom pri ruci.
necemo te zezati za sal, a napitak uzmi 'za poneti'koliko je ljudi sigurno za sutra? ja imam obaveze u 14h, pa bih morao da lazem nesto ako mislim da stignem Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment
Jedva sam se dovukao kući juče, sav sam modar, mislim da ste mi slomili najniže rebro sa desne strane. Odlično ste se grudvali
Zovite me Slalom Ghost...Zezuo sam koleno na skijanju. Nije nista strasno, istegnuce ligamenata, ali cenim da je sezona upitnaTM.
Ja sam sjebo nogu u proshli utorak (mislim da je to neka stara povreda...), a u nedelju sam na momente imao problema i da potrchim.
ni tamo ni ovamo....50-50 da dodjem. Gotovo da be osecam bolove, ali ako se opet sjebem onda bi mi sledila duza pauza. Javljam mozda tek u nedelju da li dolazim. Volja je tu u svakom slucaju...
Ja sam blago prehladjen vec danima, a ako se ne pogorsha, dolazim.
kad bese termin, nisam bio odavno? dosao bih. mrtav bolestan i sa sa vip gostima ali zeljan
Propustam. Stanje je takvo da ovaj post pišem sa šalom oko vrata i toplim napitkom pri ruci.
:lol:
Link to comment

Smej se, ali kad sam rekao da necu ici na svoj basket u utorak, morao sam da odem poshto je falilo ljudi (bolesni itd.). Onda sam doshao tamo, a bar trecina je rekla "jebote, ustao sam i nisam mogao da dishem".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...