Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Nazalost, Delija je zakazao sa pojachanjima, pa smo posle jednog sata riknuli i nije nam preostalo nishta drugo, nego da se preorjentishemo na forumashko grudvanje. Moja ekipa u sastavu: Zidane, St. MachineGun i pacey je do nogu u skirmishu potukla Kovika, Deliju, Joea i Kovikovog ortaka™. Jedino su nas posle nadigrali u capture the flag varijanti, ali nasha ekipa zbirno odnosi ubedljivu pobedu. Vishe srece sledeci put.

Edited by Venom
Link to comment

Naravno, ja sam bio najbolji - skidao sam protivnike kao da su nepomichna strashila usred njive, tako da, ako zelimo da nastavimo, morali bi da promenimo malo ekipe, posebno ako nam se prikljuchi Zajcev. Sa njegovom dalekometnom ubojitoshcu, bicemo virtualno nezaustavljivi.

Link to comment

U bokte, a ja sve vreme u zabludi da igamo košarku, zjuuuu... ja zajebane igre!I još, šta mi znači ono "St." ispred imena i čime sam ga zaslužio?

Link to comment
Naravno, ja sam bio najbolji - skidao sam protivnike kao da su nepomichna strashila usred njive, tako da, ako zelimo da nastavimo, morali bi da promenimo malo ekipe, posebno ako nam se prikljuchi Zajcev. Sa njegovom dalekometnom ubojitoshcu, bicemo virtualno nezaustavljivi.
pokusao sam i danas da iznenadim ali su uslovi na putu bili neumoljivi...jbg, tako je i Drazen zavrsio :ph34r: ...od sledece sam tu. i doklegod sam protiv Kovika, meni je ok :D
Link to comment
U bokte, a ja sve vreme u zabludi da igamo košarku, zjuuuu... ja zajebane igre!I još, šta mi znači ono "St." ispred imena i čime sam ga zaslužio?
Sveta Mashinka mi je izgledalo kao prikladan nadimak za chlana grudvachke ekipe :D.
Link to comment

Jedva sam se dovukao kući juče, sav sam modar, mislim da ste mi slomili najniže rebro sa desne strane. Odlično ste se grudvali :P

pokusao sam i danas da iznenadim ali su uslovi na putu bili neumoljivi...jbg, tako je i Drazen zavrsio :ph34r: ...od sledece sam tu. i doklegod sam protiv Kovika, meni je ok :D
A ti stalkeru angry.gif , dođi jednom na basket, nemoj samo provocirati preko medija.
Link to comment
Sveta Mashinka mi je izgledalo kao prikladan nadimak za chlana grudvachke ekipe :D.
A, pa dobro, tako nešto sam i ja kontao, al reko da proverim, Justin Case.
Link to comment
A ti stalkeru angry.gif , dođi jednom na basket, nemoj samo provocirati preko medija.
medijska kampanja je artiljerijska priprema za egzekuciju na parketu. niko te nece zaliti kad se desi taj nesportski faul :wicked:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...