Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Eto, nedostatak srece i koncetracije u odsutnim trenucima.Da dodam da trenutno gajimo stil igre kao Sac sa Jasonom Williamsom.Ukoliko bi se malo uozbiljili, tj, ako bi se Insajder spustio na 5, a Venom ostao 4, ostatak tima u rotaciji...ne vidim ko moze da nas dobije.

Edited by The Ghost
Link to comment

forumaski basket je mikrokosmos srpske kosarke, a podela na Mali i Veliki Kalimegdan bi bio taj peti element koji nedostajeevo samo jednom, meni za dusu - ocu da obucem Lazmijev dres, obojim se imalinom i lepim rampe Koviku :D

Link to comment
forumaski basket je mikrokosmos srpske kosarke, a podela na Mali i Veliki Kalimegdan bi bio taj peti element koji nedostajeevo samo jednom, meni za dusu - ocu da obucem Lazmijev dres, obojim se imalinom i lepim rampe Koviku :D
To mozda ako izvučeš lajnu spida do prozora pre basketa :D Apropo tradicije i visine, jeste nešto nizi spolja, ali u petorci sa Insajderom, Ghostom i Dućom ste egal u skoku, plus imate najviseg igraca na terenu. Uostalom, verovatno ce dolaziti i Goranz, pa cemo morati da malo menjamo ekipe.Ovo za podelu na Kraljeve sljake i Instituciju, koliko nas uopste ima koji ne preskacemo tramvajske sine? Ja, preza, Joe...?
Link to comment

A proposition for ya'll:Kako bi bilo da jedna od ekipa (moja) ponese bele majice za sledeći termin? Time bi izbegli glupave turnovere, a i svima bi bilo lakše (ja svaki put izgubim pola sekunde kad bacam outlet dok prepoznam ko je u mojoj ekipi).To naravno kao prelazno rešenje, dok nam AND1 ne napravi dresove.edit:podrazumeva se da druga ekipa dođe u abelim™ majicama. Nešto kao AllStar utakmice pre par godina, beli protiv šarenih :)

Edited by kovik
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...