Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Pa ono, ja nisam igrao tada, shto znachi da sam imao najbolji pogled na situaciju. Realno, neozbiljno je :D.
znam, i ja sam se ladio veći deo tog serijala. :) a neozbiljno je koliko i kada smo (obe ekipe) igrali čoveka. :D
Link to comment

zonu treba zakonom zabraniti...niko nije ochekivao takav jajarski 1 potez...kada se samo setim koliko je vidjenih trojki izashlo iz kosha, dodje mi da se poflegmim po obruchevima ;)

Link to comment

peticija za zabranu zone na forumashkom basketu:1. insajder2. The GhostZapravo ja bih da se zabrani zona press, a ova obicna manje-vise

Edited by The Ghost
Link to comment

Utakmica prava prvenstvena, sa puno baldisanja i aritmije. Prelomili Zona :Hail:, Zinedine :Hail:, i ringer Lovrić, koga sam u maniru lukavog satnika iskusno prošvercovao i draftovao kao trećeg pika.edit:Btw, bilo bi lepo da nastavimo sa ovim ekipama, ne bi li razvili 1 kvalitetan rivalry.Dakle, predlažem da ekipe okvirno budu:BoljiZinedinePaceyMaschineGunEti... ruki™Ivan (onaj dečko koji skače) Lovrić, ako nastavi da dolaziKovikGoriVenomSmorenko1n54jd3rDuccaJoeDCenim da finalni rezultat od nedeljnog debija oslikava 1 kvalitativnu ujednačenost (102-99 za bolje), mogućnost za 2 i za 3, i popunjenost po svim pozicijama obe ekipe.

Edited by kovik
Link to comment

pa pocepacemo vas...shto pre shvatite, tim bolje po vas :)realno, nismo uopshte grizli na proshloj tekmi, ali posle onog "bolji" and "gori", mislim da ste zapechatili svoju sudbinu :P

Link to comment

Ja bih uputio 1 izvinjenje suigračima zbog pregolemog broja lopata bačenih u aut, bunar i proizvoljnu drugu majčinu... 1 katastrofalno stanje organizma ipak nije izgovor za kompletan kretenluk. živili svi! Naprijed naši!

Link to comment

imali smo priliku da vas dobijemo, nismo iskoristili. imam primedbe na raspodelu igraca: 1. cini mi se da ste visi (delija, joed i ja smo najniza trojka, a igramo zajedno), 2 izostavili ste goranza i zajceva u raspodeli (a potencijalno i hotshot-a i jos poneke koji su se povremeno pojavljivali). mada ovakva podela nas nece spreciti da vas deremo.potvrdjujem svoje neucesce za sledeci put :(.edit: kucam k'o nogama.

Edited by smorenko
Link to comment

Sto se mene licno tice, poslednjih 15 minuta neizvesne i do samog kraja uzbudljive sportske manifestacije sam presedeo na klupi usled veoma neugodne povrede prepone, dela starog neprijatelja klizavog parketa, ali sta da se radi...Mahanje peskirom ovoga puta nije pomoglo silnim sutevima za pobedu da istu i donesu.Sto se nedelje tice, moj dolazak je upitan, jos je rano za prognoze, itd... Nadam se oporavku u najkracem roku i stavljanju na raspolaganje svojoj momcadi. Takodje morao bih se pridruziti Smorenkovom protestu sto se podele tice s obzirom na iznimno neravnopravan odnos centimetara dva tabora i velikom broju skokova u napadu omrazenih nam ali istovremeno i cenjenih protivnika :mad:

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...