Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

upravo! ako pazljivije pogledas, videces da se vidi kako mi lopta isklizava iz ruke... a retko mi se desava da promasim zicer, verovatno je do pudera za ruke. Hemofarm je proizvodjac angry.gif

Link to comment

Uuu da, pitanje je da li će posle ovoga GoranZu više ikada biti dozvoljeno da kroči na forumaški basket. Sudija je morao da računa na tako nešto čim nije svirao te divljačke faulove.

Link to comment

Pa i nije bio toliko losh basket. Jeste da smo se donekle raspadali od odsustva kondicije, ali nekolicina je poprilichno dobro namestila nishanske sprave.

10. ako sam dobro izbrojao
Neko je pitao ko je izbrojao 12, poshto nas je bilo 10 bez kovika... pa... kriv je Zidane, do tad je bilo 8 prijavljenih, a on je bio 9. :)
Link to comment

bilo nas je 11. pored mene se od petog minuta stvorio pokojni deda i sve vreme me zvao da predjem kod njega, "da legnem, odmorim se i nadisem"...

Link to comment
upravo! ako pazljivije pogledas, videces da se vidi kako mi lopta isklizava iz ruke... a retko mi se desava da promasim zicer, verovatno je do pudera za ruke. Hemofarm je proizvodjac angry.gif
Sigurno istekao rok trajanja, nema sta drugo da bude...zajcev pokraden :bee:
Link to comment

Zbog prošlosubotnje greške u finansijskoj konstrukciji, kuća časti sledeći termin. Svi sledeći termini će koštati 2000 din (doduše ne za punih 2h, ali od 16 - 17.45 smo ok).Dakle, nedelja, 2. Februar, 16 - 17.45.1. Vulva Kovik

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...