Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Loše, adoći ću.
steta da se niko od novih kolaca ne javlja, stalno iste face. ja se ponadao da ces nas obradovati svojim dolaskom, kad ono ...no, kad bolje pogledam, ni mi necemo biti na kalemegdanu u 20h na terenu broj 2, tako da ne znam zasto se uopste javljam. Zbunjen sam. Krivim goranza za to.
Link to comment
Nadam se da necete snimiti Filipenkov adolazak i sidrenje pod kosem, ipak to nece biti jedan spektakl.
verujem da ce se to dogoditi, kao i svaki put do sada uostalom. kao sto imas priliku da ne vidis. do sada smo uvek kacili ovde foto i audio/video update. osim ono jednom kada nismo imali kameru a matilda nas ovde zaobisao sa nekim lascivnim primedbama koje je zadrzao za sebe, a pritom su se svi osim tebe smejali.I dalje sam zbunjen. Ima li basketa uopste? Meni ovo smrdi na neku goranzovu dijalektiku; jacanje forumskog basketa kroz njegovo negiranje. To ne moze dobro da ispadne.
Link to comment

Goranz, kao i svaki ugledan Indijanac iz plemena istočno od Misurija, priča kontra. Indijanci su ludake posebno cenili, te smatrali da ih Manitu nežno dodiruje u besanim noćima i da takvi ljudi uživaju u njegovim dodirima. Kao takvi, oni su uživali pažnju saplemenika, koji su im donosili kolače, meso i makarone. Goranz nije lud. No, basket se ne igra blizu Užica...

Link to comment

E, ja sam danas tako prebijen i umoran da je to pitifull...Do sutra ću se valjda oporaviti dovoljno da me još jednom standardno odere ekipa sastavljena od uzornih sportista nižih i lakših od mene za po 20 cm i kg.BTW, doci cu sa pre 30ak strana pominjanim drugarom, odličnim košarkašem i još boljim čovekom.

Link to comment

Sinoc pored nas koji smo obrazlozili da necemo da se pojavimo nisu bili ni Lloyd ni Texeira. Kako nismo bili na basketu nismo mogli ni da odemo u kafanu posle toga, gde nije bilo ni traga od Ikara, Venoma i BGhosta. Ali Filipenko je bio, pa neka obrazlozi sta se zaista desavalo.Sutra dolazim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...