Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

ne bih nista da obecavam ali je moguce trece poluvreme kod mene na camcu, pa onda na Brodicu...ako mi bude gotov motor do polaska na Adu, a prognoza dozvoli...

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

ne bih nista da obecavam ali je moguce trece poluvreme kod mene na camcu, pa onda na Brodicu...ako mi bude gotov motor do polaska na Adu, a prognoza dozvoli...
Brodić :Hail: Nisam bio tamo od prošlog oktobra. Sa camcem ili bez, peta četvrtina kod Save na Dićubro.A da,5. Edited by kovik
Link to comment
Ja cu poneti laptop sutra, pa ako ima neki wireless na Adi, da se naizmenichno logujemo na forum i potvrdjujemo.
možda je bolje da odmah u lap top, nakon svakog odigranog poena, unosimo statistiku. Pa da to posle okačimo ovde, da vidimo čiji je veći.Čamac i Brodić zvuče obećavajuće....ako potvrde i četvorica koji su najavili da dolaze, biće nas 9orica. Još ako nam se Anduril pridruži, taman da kupimo još jednu mrežicu i odigramo pravu prvenstvenu na dva koša.
Link to comment

Juce nas je bilo devetorica. Taman za tri ekipe. Ekipu Radovana su cinili Goranz, Pacey i Ducca, ekipu Miladina Kovik, Zajcev i Venom, a ekipu Ratka Zidan, Smorenko i ja, s tim sto smo zbog hronicnog nedostatka visine u nasoj ekipi trejdovali Smorenka za Kovika. Odigrali smo nekoliko partija. Bio solidan basket. Posle smo otisli kod Zajceva na camac, da bi posle nekih pola sata bezuspesnih pokusaja da upali motor otisli u 1 Dzaziru.

Link to comment

Hvala Deliji na šturom, ali preciznom izveštaju, i Zajcevu na neumornim pokušajima da upali moćni dvotaktni Tomosov motor iz šesetsedme - uprkos nadljudskim naporima, Tripkov motor je prevladao.Ako sve bude išlo svojim tokom™, vidimo se u četvrtak na Svetim terenima Sledeće Sezone na Kalemegdanu - nadamo se boljem odzivu nego prošli put.

Link to comment

samo da javim da je djavolji stroj popravljen, a anfibija juce vracena u bazu, posle neprespavane noci na Adi. jebena svecica je bila problem! sad ih imam tri. boshove. akcija sa pivom na plovilu se planira sa prvim sledecim basketom na poluostrvu..

Link to comment

realno. ustvari, mozda je onaj peh bio kazna od boga za fejkovanje otkaza motora na sred Dunava, sto obicno izvodim s forumasicama on board. skec se zove "zena na brodu - nesreca". cudo je na sta su sve spremne kad ih se ubedi da je smrt neizbezna :wicked:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...