Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Znacemo sutra do 4 najkasnije...mada cenim da nece biti problem da se zakaze, uzevsi u obzir grozomorno vreme koje se predvidja za naredne dane.

Link to comment

super, pretpostavljam da imamo termin do 22h. Koliko je to para, beshe 500din po satu?kovik, smorenko, duca, pacey, goranz za sada.ostali - delija, venom, zajcev, joe, zidane?sad videh sta je ducca napisao. elem, do sada su mi telefone poslali ducca, smorenko, delija. saljem do kraja dana telefone. obzirom da ce mozda biti frke oko kise, budite uz komp, vi koji nemate mobilne.

Edited by pacey defender
Link to comment

vreme bolje nego juce, nadam se da "izdrzi" do veceras. dakle, po poslednjem prebrojavaju ima nas 5, ne bi bilo lose da ko jos dolazi da broj moba pacey-ju na pp i da se u medjuvremenu eventualno i 6. smiluje i ispostuje svoje ppp kolege...

Link to comment

nadam se da će nas vreme ispoštovati, kao što je to bilo i dosad.da li se nalazimo opet ispred kao prošli put ili odma idemo na terene? da li se zna koji ako idemo odma na terene?zahvaljujem na odgovorima i vidimo se

Link to comment

pa hajde da se nađemo na ulazu, mislim da je tako najlakše. U 10 do 20. Weather2umbrella predviđa otežane uslove za igru. Neće biti kiše, ali će zato vlažnost vazduha biti [acastojanovic mode]čak 82procenta, što je rekord od kada se igra forumaški basket pod ovim imenom[/acastojanovic mode] . Dodajmo tome da se može očekivati blaga termička inverzija u onoj rupi gde igramo, tako da ja unapred najavljujem da neću moći da pružim 1 svoj maksimum.

Link to comment

Ok je bilo; teren je odličan i stvarno je milina završiti basket bez bolova u kolenima koji se obično javljaju posle skakanja na betonu. Podloga je savršena. Jedino što malo kvari utisak su reflektori koji su prenisko postavljeni, pa umeju da smetaju pri skoku ili šutu.Mislim da smo odigrali taman toliko partija da je svako odigrao sa svakim po jednu partiju. Kovik, ducca, smorenko, goranz i ja smo bili prisutni. 1 Treće poluvreme, drugo, tradicionalno je bilo u Rektoratu. Mislim da bi se šimpr oduševio da je bio sa nama, obzirom da smo Duleta Dulenceta videli na izlazu iz kafane, u restoranu Peking.Za sutra je dogovoreno u pola 6 kod kamenja. Predviđaju kišu subotu uveče, verujem da ćemo je izbeći. Već možemo da počnemo sa prebrojavanjem: 2.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...