Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

mislim da telefonima ništa nećemo sistemski rešiti jer očito imamo problem da se zajcevu ne igra 2-2, a sigurno će biti još situacija kada će se najviše 4orica prijaviti za basket naročito sada u sezoni odmora, dok goranz očigledno smatra nepotrebnim da potvrdi svoj dolazak (putem posta ili sms-om, kapiram da je sve jedno), za razliku od svih drugih. Ali ok, što se mene tiče, najjednostavnije bi bilo da mi svi pošaljete svoje brojeve telefona, pa ja da ceo spisak šibnem svakome pojedinačno; smanjićemo broj PPova tako. Goranz, molim te, zakaži termin u četvrtak.

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

mislim da telefonima ništa nećemo sistemski rešiti jer očito imamo problem da se zajcevu ne igra 2-2, a sigurno će biti još situacija kada će se najviše 4orica prijaviti za basket naročito sada u sezoni odmora, dok goranz očigledno smatra nepotrebnim da potvrdi svoj dolazak (putem posta ili sms-om, kapiram da je sve jedno), za razliku od svih drugih. Ali ok, što se mene tiče, najjednostavnije bi bilo da mi svi pošaljete svoje brojeve telefona, pa ja da ceo spisak šibnem svakome pojedinačno; smanjićemo broj PPova tako. Goranz, molim te, zakaži termin u četvrtak.
ako imamo sve telefone onda mozemo i da se zovemo pa da proverimo da li neko dolazi ili ne, te nema cekanja do poslednjeg trenutka.moj telefon imas.s obzirom da vidim da postoji interesovanje za cetvrtak pridruzujem se paceyevoj molbi.
Link to comment
...
- Ako hoces da se nadjebavamo ponovo, necu ti pomoci.- Ako hoces da ti pomognem sa ovim zakljuccima o meni :rolleyes:, ne mogu ti pomoci...- Ako hoces da se ponasas kao ostali i da igramo taj basket, then we have business.
Link to comment
Bicu sledeci vikend u Beogradu, pa ako bude basketa - navraticu. :)
Odlicno, dobrodosao. :)Prati kako se stvari odvijaju.
Link to comment

Blic " Tradicija da se svakog leta bira gej simbol Ade Ciganlije, takozvanog Mora Beograda, nije izneverena ni ove godine. Cast da bude dobitnik ovog prestiznog priznanja je imao Koviljko Karaklajic, zitelj naselja Banjica. Karaklajic, koji je inace po struci koreograf i hula denser, kao i visestruki pobednik Beograda u ritmickoj gimnastici i sinhronom plivanju, je osvojio najvise glasova zirija koji su sacinjavali Darko Kostic, Deen i Greg Luganis. Vidno uzbudjen, Karaklajic je po preuzimanju nagrade izjavio da je svoje telo ovog leta vajao na kosarkaskom terenu Ade, subotom posle 18h, tokom okupljanja koje je nazvao `furunaski basket`. "Cega sve nema na Adi... :puke:

Link to comment

Ne vredi. Čim smo pustili ove sa FF-a, počelo je sa homoerockim fantazijama.Dobrodošli na 1 Fooroonaški basket, drugi najveći sportski gej ivent vrldvajd.

Link to comment

Predlazem da se zbog hapsenja Radovana Karadzica forumaski basket odlozi do daljnjeg...situacija u zemlji je prilicno napeta, emocije su jos uvek jake i najbolje bi bilo da sacekamo da se strasti stisaju.

Link to comment

Strasti :wub: se neće stišati otkazivanjem furunaškog basketa.W2U:

U četvrtak oblačno, povremeno sa kišom i lokalnim pljuskovima.
Najbolje da zakažemo, pa ako bude neke gadne kiše, lako će mo otkazati, neće nam biti 1 1.put :)Aj da počnemo sa prebrojavanjem za četvrtak. 1. pacer pacey
Link to comment

Bejah malopre na Zvezdinim terenima ali tamo nije bilo nikog od zaposlenih, sem domara koji mi je objasnio da su svi otisli ili na Trg Republike ili pred zgradu Specijalnog suda. Anyway, rece mi da je zvanicni stav KKCZ da se na njenim terenima nece igrati kosarka sve dok doktor Dragan David Dabic ne bude pusten na slobodu, tako da je bolje da se okrenemo Adi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...