Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

ja sam i dalje pod ?, jos vise nego juce, obzirom da je sutra rodjendan devojci mi, i da je planirala okupljanje za 7 ili 8, tako da su male sanse da vam se pridruzim na basketu. U svakom slucaju, lopta je kod mene, bilo bi lepo da se nadjemo da vam je dam. Danas, sutra, kako vama odgovara, negde pri centru, ako je moguce.Vrlo verovatno ce slavlje biti u Baronu na Adi, tako da ste pozvani na pivo nakon basketa.što se tiče izveštaja, pojavilo se nas 5orica; HotShot, goranz, ducca, smorenko i ja, pa smo se rotirali. hotshot je probijao jako do samog kraja, pokazao nam kako se igra basket i tako.... Poraz od 21-0 neću pominjati, blam me. No, imao sam alibi; primicač i tako to.

Edited by pacey defender
Link to comment

Sinoc bilo basketa, nazalost sjajne uslove za igru nismo iskoristili maksimalno jerbo su nas odjebali izvesni ispaljivaci - petorica je bilo dovoljno samo za 2 na 2 sa posmatracem. Steta sto se jos neko nije pojavilo, bio bi bas dobar baset. Plus sto niste imali privilegiju da budete razguzeni od strane Hot Shota, a.k.a. Michael Jordana :D Sutra je standardno basket na adi u pola 6, nazalost, ovaj put bez mene. Valjda cete se okupiti, pocelo je ok za sad..

Link to comment

2 ja mogu sutra.ako ne bude pakao ajde da se nadjemo ranije, tako bi imali igraca vise, nezamenjivog pacey-ja. dakle ako neko zna kavaj e prognoza za sutra nek javi pa da se dogovaramo.

Edited by smorenko
Link to comment
Sinoc bilo basketa, nazalost sjajne uslove za igru nismo iskoristili maksimalno jerbo su nas odjebali izvesni ispaljivaci - petorica je bilo dovoljno samo za 2 na 2 sa posmatracem. Steta sto se jos neko nije pojavilo, bio bi bas dobar baset. Plus sto niste imali privilegiju da budete razguzeni od strane Hot Shota, a.k.a. Michael Jordana :D Sutra je standardno basket na adi u pola 6, nazalost, ovaj put bez mene. Valjda cete se okupiti, pocelo je ok za sad..
cisto sumnjam, prosto ne verujem... a apropo ispaljivaca: jbg, ja nisam mogao da drzim druge ljude na ledu dva dana. dogovaranje za 1 basket je pocelo da traje koliko i razvoj svemirskog programa u zemljama treceg sveta... Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment
cisto sumnjam, prosto ne verujem... a apropo ispaljivaca: jbg, ja nisam mogao da drzim druge ljude na ledu dva dana. dogovaranje za 1 basket je pocelo da traje koliko i razvoj svemirskog programa u zemljama treceg sveta...
ma nije tebi upućeno, ti si se odjavio. Khhhmmmm......
Link to comment

Jebiga, nisam stigao da se odjavim. Kad sam otisao u lov na meduze nije bilo ni u nagovestajima da ce termin biti potvrdjen, a posle nisam stigao da odem do Kalemegdana.Sutra cu da se iskupim 1 probijanjem jako i do samog krajaZnaci 3

Link to comment
cisto sumnjam, prosto ne verujem... a apropo ispaljivaca: jbg, ja nisam mogao da drzim druge ljude na ledu dva dana. dogovaranje za 1 basket je pocelo da traje koliko i razvoj svemirskog programa u zemljama treceg sveta...
ma nije tebi upućeno, ti si se odjavio. Khhhmmmm......
Upravo tako!
Jebiga, nisam stigao da se odjavim. Kad sam otisao u lov na meduze nije bilo ni u nagovestajima da ce termin biti potvrdjen, a posle nisam stigao da odem do Kalemegdana.
angry.gifRazmislja se i o suspenziji, bila dojava da si vidjen na PPP nakon objave Goranzovog termina! :fashisto: Edited by ducca
Link to comment

Hej. Vidim da nema mnogo interesenata za sutrašnji basket. Ja neću igrati, ali pošto je lopta kod mene, pojaviću se u najavljenom terminu (pola 6). Izblejaću sa vama sat vremena (hvatati statistiku :D ), i onda idem do Barona. Za one koji ne znaju, to je prvi kafić na makiškoj strani Ade. Pozvani ste na pivo posle basketa, samo mi se javite. Smorenko ima moj broj.Ako ne bude basketa, napišite to ovde, da ne dolazim sat vremena ranije, sa sve loptom.Računajte na mene za sledeći četvrtak, na Kalemegdanu. Goranz, možeš li to da središ što je ranije moguće, da imamo sigurnu potvrdu termina? Za one koji nisu bili juče, dogovor je da najmimo termin od 20 do 22h, četvrtak veče.Vidimo se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...