Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

soon, baby, soon... sredinom jula mi istice ta famozna godina od srdzerija, mada bih treba da izbegavam beton generalno. mozemo da se znojimo u uslovima sale u Avgustu, goli do pojasa...

Link to comment

delija razbio, u poslednjem basketu je dao 5-6 trojki.barry sjajan :).goofs dobar, cenim da moze bolje.ostali standardno dobri, a ja blagi uzas :isuse: mge me hejtovao :unsure:

Link to comment

Sise, vraćam se sledećeg vikenda rejuvenated, i jak od droge. Ugasili ste, na čelu sa ovim Zajcevom koji se krije iza izmišljene povrede već 'dinu ipo.edit: novo pravilo - no blood, no faul.

Edited by kovik
Link to comment

Prvo da se zahvalim mary mary i pejsiju na komplimentima ali moram da priznam da sam odigrao iznadprosecno u subotu mary mary super igra, jos malo da udje u formu i bice najpozeljniji saigrac na forumskom basketu :) pejsi sjajan saigrac, odlicno se otvara i neugodan za cuvanje zbog svoje ubitacne levice sa poludistance :thumbsup: goofs za mene nije iznenadjenje jer samo igrali zajedno i na proslom basketu i opet dokazao svoj kvalitet ducca nezaustavljiv u reketu i cini mi se da je na jednom basketu sam dao preko 15 poena za svoju ekipu, ima sjajan fadeaway koji je nemoguce zaustavitiMachineGun ponovo pokazao da ima najbolji ulaz na drugi obruc medju forumasima cool.gif i za krajpreza delija murph.gif basketa, nije mogao da promasi trojku

Edited by BarryWhite
Link to comment
mary mary super igra, jos malo da udje u formu i bice najpozeljniji saigrac na forumskom basketu :)
ako ne udjem u formu bicu izbacena iz tima kao zajcev :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...