Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Samo da pohvalim forumske basketase. Takvu paletu majstorskih poteza, atraktivnih zakucavanja, maestralnih asistencija i briljantnih taktickih zamisli ne vidjam ni u Pioniru. Bio sam do te mere duhovno ispunjen onim sto sam video da posle cak nisam osecao ni potrebu za pivom.

Link to comment

Bice bolje sledeci put. Najzalije mi je shto je kisha je omela majstora kao shto je Dileja67 da pokaze zashto ga je pre koju godinu jurio Mornar da potpishe za njih. Jedino da razmislimo o promeni lokacije... trebalo bi da igramo pored bar neke menjachnice...

Link to comment

Jel ima neko predlog za outdoor loptu koja valja? Ona shto je smorenko chastio je isluzena, mnogo je klizava, vreme je da se neko otvori za novu. Mogu ja, al ono shto sam gledao malo pre par meseci po radnjama mi sve deluje nekako kilavo, tj. da nece bash mnogo duze da potraje.

Link to comment

Mislim da je Dare obecao jednu NLB fantazi loptu za forumaski basket, jos onomad, ali smo se mi oglusili od taj altruisticki gest.

Link to comment
Jel ima neko predlog za outdoor loptu koja valja? Ona shto je smorenko chastio je isluzena, mnogo je klizava, vreme je da se neko otvori za novu. Mogu ja, al ono shto sam gledao malo pre par meseci po radnjama mi sve deluje nekako kilavo, tj. da nece bash mnogo duze da potraje.
Bilo je nekih u Njakiju koje su delovale ok, pogledam kad se setim. Učipićemo se kao i za prošlu, samo ako bude neke menjačnice koja prima Benjamine u blizini.
Mislim da je Dare obecao jednu NLB fantazi loptu za forumaski basket, jos onomad, ali smo se mi oglusili od taj altruisticki gest.
Forumaški basketaši ne traže milostinju i uvek plaćaju svoje dugove! angry.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...