Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ja bih rado dosao da budem objektivna beogradska publika, ali usudicu se na taj korak samo ako i Zajcev bude prisutan. Mora neko da me brani od forumskih cigana. Bojim se da moj drug Masingan ne bi uspeo da sam obuzda pravedni komsijski gnev.

Link to comment
cemo ranije? oko dva?
Može.
Ja bih rado dosao da budem objektivna beogradska publika, ali usudicu se na taj korak samo ako i Zajcev bude prisutan. Mora neko da me brani od forumskih cigana. Bojim se da moj drug Masingan ne bi uspeo da sam obuzda pravedni komsijski gnev.
Dođi slobodno, na basketu vlada atmosfera bratske ljubavi... videćeš evilsmile.gif
Link to comment

Meni odgovara bilo koje vreme da slinim na oskudno odevene devojcice na Adi. Ali neka se zna da nikad ne pocinjem da pijem pre 10 ujutru.

Link to comment
Ja bih rado dosao da budem objektivna beogradska publika, ali usudicu se na taj korak samo ako i Zajcev bude prisutan. Mora neko da me brani od forumskih cigana. Bojim se da moj drug Masingan ne bi uspeo da sam obuzda pravedni komsijski gnev.
javljam ti, mozda prosetam klinca do Ade ako uklopim u obavezenemoj planirati nista vec od 13h, posto znam sve njihove navike hocu da te odvedem na Adu Safari da groz grmlje vidis kako se Kovik i Venom zagrevaju. Dzaja i Tozovac stuff..
Link to comment

Ja sam proteklih mesec i vishe dana zakovan za kompjuter bar 18 sati dnevno. Ali pocheo sam ozbiljne pripreme, danas sam pretrchao 100 metara za autobusom...Stigao sam btw.

Link to comment
Ja sam proteklih mesec i vishe dana zakovan za kompjuter bar 18 sati dnevno. Ali pocheo sam ozbiljne pripreme, danas sam pretrchao 100 metara za autobusom...Stigao sam btw.
Kako ide ono pogledavanje lopte? Dokle si stigao?
Link to comment
Kako ide ono pogledavanje lopte? Dokle si stigao?
Nasao.Malo je ispumpana koliko sam izvalio, ali moze da se igra. Ako nadjem iglu dopumpacu je, ali nije nishta strashno. Vidjamo se u 2.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...