Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

A da otvorimo ipak na adi, po tradiciji. Recimo subota 16h?edit> nepismenost
Može, s'tim što bih ja ipak više voleo OŠ Kralj Petar Prvi.Inače, dobićemo i neočekivano pojačanje iz KKCZ. Kapikjoni se složio, amareta nisam primetio, mada je šopska bila nešto živahna...
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ja sam za Arenu. Više ćemo zaraditi, iako su nam u Pioniru OŠ Kralj Petar Prvi veće šanse da pobedimo. Treba još proveriti da li Goranza žiga ispod leve plećke, odnosno da li će padati kiša.

Link to comment
Ja sam za Arenu. Više ćemo zaraditi, iako su nam u Pioniru OŠ Kralj Petar Prvi veće šanse da pobedimo. Treba još proveriti da li Goranza žiga ispod leve plećke, odnosno da li će padati kiša.
To je taj humor™.Ae prebrojavanje:1. Venom2. Kovik3. Lažni Baltazar4. Kapikjonijev proteže™5. DućaGoranz, Zidan, Yajcev, ko već?
Link to comment

Ja.Ček samo da pročitam sve, da vidim gde idemo i kad.Ahem, da... čini mi se da je Kralj Petar I osto bez koševa.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Ahem, da... čini mi se da je Kralj Petar I osto bez koševa.
Prođoh juče il' prekjuče, nisam zamjetio. Al' nek bude Ada, ako widget dozvoli.1. Venom2. Kovik3. Lažni Baltazar4. Kapikjonijev proteže™5. Duća6. MGE
Link to comment

ja ne smem na betonu do jula, kad mi je godinu dana od operacijemozda dodjem da vas gledam. dete mi ima lutku sa Kovikovim likom i mislim da je vreme da mu se razbiju iluzije...

Link to comment

koji si ti naivac, kakav izuzetan put, zatvoren je u stanu da bi krecio prosli put je morao da pocepa 10 kubika cerovine da bi dobio slobodnu subotu

Link to comment

Subota u 16 je termit? Meni odgovara. Bicu za vikend u centru, tako da mi je cak i bolje da se igra u Kralju Petru, ali mi se ta dvorista uopste ne dopadaju, narocito ako mislite na onu zgradu skole u Marsala Birjuzova. Tamo od table do zida ima otprilike pola metra. Idealno za povredjivanje. A i kosarkaski tereni se nalaze na velikom fudbalskom terenu, tako da je vrlo moguce da se tamo uopste i nece igrati kosarka za vikend.U drugoj zgradi skole, u ulici Kralja Petra, sam igrao poslednji put pre 3 godine neki nocni basket, nakon onog naseg na kalisu i kasnijeg opijanja u rektoratu :D , tako da mi ni to nije u lepom secanju.Ada ce biti krcata, ali tako ce biti sa svim terenima u gradu. Zvacu rokobaroka, da vidim da li su on i njegova ekipa raspolozeni za loptanje. AKo neko bude u prilici, neka kupi mrezicu. Bezveze je da aljkavo otvorimo sezonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...